Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja bmw ktora jeżdzę tez podobno cos miała tam malowane ale przebieg oryginał i jestem zadowolony

Zależy kto co oczekuje od auta i za jaka cene pierdziel hondy szukaj bmw :cool2:

 

RADOŚĆ Z JAZDY :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :-)

 

a więc tak prosze o wyrozumialośc :-) Byłem po te BMW w Wieluniu, miało byc ladne nie obrysowane i wnetrze rowniez piekne. Ale to nie istotne obrysowana ale to auto uzywane wiec pretensji nie mam, przedni zderzak jakby ktos sie przykleil no i te samodzielne zaprawki widoczne ale do zrobienia. Wizyta w ASO w Czestochowie 600 zl lewy prawy amorek wylany, przepustnica walnieta tlumik drgan na kole pasowym walniety. Auto bardzo ladne no i przyjemnosc z jazdy ale nie kupilem wiec dalsze poszukiwania trwaja. Chcialem z chlopem zparytypowac koszty napraw na pol ale sie nie zgodzil wiec moja wycieczka pochlonela 1000 i to wszystko.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wyrzucać kasę w błoto na aso napjpier jedz z kimś kto sie zna i na zwykły przegląd gdzie juz ci cos powiedzą za 30 zł a nie 1000 zl :duh:

 

Jeżeli auto bedzie ok to dopiero wtedy Jadz do aso ja osobiście zamiast drogiego ASO wole np krystaiana ktory pracował lata w aso a ceny ma mniejsze o 70% sprawdzenia auta.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem teraz to już na pewno będę wiedział :mad2: . Po prostu człowiek uczy się na błędach i to najbardziej na swoich. Serwis kosztował 600 ale jeszcze autostrada A2 w dwie strony wszystkie bramki, paliwko itp. no 1000 się uzbierał. No nic szkoda bo auto naprawdę godne uwagi chociaż przebieg org. i nie walony nigdzie. Może niebawem coś się uda, ale duże prawdopodobieństwo jest że jednak u zachodnich sąsiadów się rozejrzę za autem. Szczerze powiem trzeba miec dużo cierpliwości :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.