Skocz do zawartości

Błedy po wykasowaniu ponownie wracają


jacek1g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym, że gdy usunę błędy INPą to przy cofnięciu klucza i ponownym odpaleniu błędy powracają. Jakiś czas temu kupiłem uszkodzony samochód. Wywalone poduszki z przodu. Kupiłem używane napinacze, poduszki, sterownik airbag wg Real OeM. Błędy da się wykasować - kontrolka na zegarach gaśnie. Po ponownym przekręceniu kluczyka kontrolka już nie gaśnie, dopiero jak ponownie nie usunę błędów.I tak w kółko ;/. Sterownik pochodzi od innego samochodu więc napewno ma inny VIN.

 

Błędy które powracają do mnie to:

23 MRSA front right

22 MRSA front left

12 ignition circiut ZK11-> airbag passenger stage 2

6 ignition circiut ZK5-> side airbag front right

5 ignition circiut ZK4-> side airbag front left

4 ignition circiut ZK3-> airbag passenger

 

i wszystkie mają nadpisane

plausibility error

error active at the moment

error is not sporadic

 

Próbowałem NSC Expert połączyć się ale numeru VIN nie odczytuje i od razu wywala błąd. Sterownik główny był dokupiony, ale numery się zgadzają wg RealOEM. Tak jak pisałem wyżej poduszka kierowcy wymieniona, pasażera, napinacze. Dlaczego te błędy powracają? I co z tym numerem VIN. Chciałem pustym FSW_PSW.MAN zakodować, no ale się nie udało bo tego numeru VIN nie odczytało. Myślę że trzeba może nadpisać numer VIN. Ale niech się ktoś wypowie bardziej doświadczony,i obcykany w tym.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.