Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przymierzam się do zakupu e90 325d lub 330d. W oko wpadło mi auto z tej oto aukcji: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-lift-3-0d-198km-manual-navi-skory-climatronic-ladna-sprawna-2xalu-ID6yhZRB.html

VIN: WBAVC51010VD01680

Z tego co udało mi się dowiedzieć to to że była malowana para lewych drzwi. Przebieg nie jest udokumentowany ("z licznika"). Co myślicie o wyglądzie przednich skór przy takim przebiegu?

Do auta mam ponad 600km także nie wiem czy opłaca się tak daleko jechać. Co możecie powiedzieć o tym egzemplarzu? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie, przymierzam się do zakupu e90 325d lub 330d. W oko wpadło mi auto z tej oto aukcji: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-lift-3-0d-198km-manual-navi-skory-climatronic-ladna-sprawna-2xalu-ID6yhZRB.html

VIN: WBAVC51010VD01680

Z tego co udało mi się dowiedzieć to to że była malowana para lewych drzwi. Przebieg nie jest udokumentowany ("z licznika"). Co myślicie o wyglądzie przednich skór przy takim przebiegu?

Do auta mam ponad 600km także nie wiem czy opłaca się tak daleko jechać. Co możecie powiedzieć o tym egzemplarzu? Z góry dzięki.

 

Data pierwszej rejestracji luty 2007 to od kiedy zaczęli wypuszczać E90LCI? Z tego co widzę dla 325d dopiero od 03/2008 a dla 330d 07/2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przymierzam się do zakupu e90 325d lub 330d. W oko wpadło mi auto z tej oto aukcji: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-lift-3-0d-198km-manual-navi-skory-climatronic-ladna-sprawna-2xalu-ID6yhZRB.html

VIN: WBAVC51010VD01680

Z tego co udało mi się dowiedzieć to to że była malowana para lewych drzwi. Przebieg nie jest udokumentowany ("z licznika"). Co myślicie o wyglądzie przednich skór przy takim przebiegu?

Do auta mam ponad 600km także nie wiem czy opłaca się tak daleko jechać. Co możecie powiedzieć o tym egzemplarzu? Z góry dzięki.

 

 

Data pierwszej rejestracji luty 2007 to od kiedy zaczęli wypuszczać E90LCI? Z tego co widzę dla 325d dopiero od 03/2008 a dla 330d 07/2017.

 

W ogłoszeniu jest napisane, że zrobiona na polifta, nie ze polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moim zdaniem trochę słabe wyposażenie jak na ta cenę. Na bazie własnych doświadczeń polecam 330d. Jezdze od pol roku i jestem bardzo zadowolony :)

 

A czego ci brakuje w wyposazeniu ? jest navigacja professional, full elektryka, xenony, M pakiet wewnetzny/ zewnetrzny, siedenia sport elektryczne podgrzewane, tapicerka skora, LOGIC 7, klima auto, parkotronic, przeciez wszystko ma oprocz radaru zblizeniowego... To mi wyglada na samochod pasjonata. ktory go tak zrobil.

 

 

Po co odpowiadac na pytanie nie czytajac anonsu?

 

Wedlug mnie WARTA uwagi. Oczywiscie trzeba pojechac na przeglad ale cena jest niska jak na to wyposazenie/przebieg (czy realny?)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód pasjonata lub samochód po dzwonie mniejszym lub większym dlatego zrobiona na polift- obym się mylił.

Ogólnie to sam bym ją obejrzał z ciekawości..przebieg raczej wątpliwy ale to nie przekreśla samochodu jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w nim jest logic7 skoro słupki w drzwiach od podstawowego nagłośnienia, chyba tylko soft w zmienionej navi pokazuje taką opcję, nie pokusił bym się że jest to auto od pasjonata .... żaden pasjonat na taki chlew by sobie nie pozwolił :) do tego wszystkiego pakiet firmowy = kamyczki pod kołami + auto handel+ OKAZJA , 600 km bym się nie wybrał ale to oczywiście żaden wykładnik tylko moja prywatna intuicja, na plus auto jest wizualnie ładne a cena dość atrakcyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w nim jest logic7 skoro słupki w drzwiach od podstawowego nagłośnienia

 

Jak dodajesz Logic7 bardzo czesto go kupujesz bez slupkow bo ich nie ma w zestawie, tak jest tez u mnie. Slupek ten sam rozni sie wygladem.

 

nie no moment my rozmawiamy o tym samym ogloszeniu ?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-lift-3-0d-198km-manual-navi-skory-climatronic-ladna-sprawna-2xalu-ID6yhZRB.html

 

Ja nie mowie ze to okazja ale pojechal bym go zobaczyc i sprawdzil. Jak trzeba geometrie nadwozia nawet zrobil.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kupna auta które miało wymieniony silnik, czy da się jakoś sprawdzić np przebieg w tym nowym silniku?

Jeśli chodzi o wyposażenie

 

1CAA Wybór COP odpowiednich pojazdów

Filtr cząstek S200A Diesel

Koło kierownicy S249A f wielofunkcyjne

S255A Sportowa kierownica skórzana

S2HBA BMW kół ze stopu lekkiego, Pająk mówił 160

S320A usunięty, model liternictwo

Reling dachowy S386A

S428A Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

Lusterko wewnętrzne z automatyczną S431A ogniowo

S493A Pakiet Storage kieszeń

S494A Podgrzewanie foteli driverpassenger

S4AEA Podłokietnik przedni, wysuwana

S508A Park Distance Control (PDC)

Światła przeciwmgielne S520A

Czujnik deszczu S521A

S534A Automatyczna klimatyzacja

Kontrola S540A Cruise

System nawigacji Business S606A - Aktualizacja map nawigacji

S644A Przygotowanie f telefonu komórkowego Bluetooth wag

S761A indywidualna parasolka szklenie

Pakiet Advantage P7RPA

P7RSA Pakiet Comfort

L801A Wersja krajowa Niemcy

S863A Retailer katalog Europe

S879A Na pokładzie pojazdu literatura niemiecka

S8SPA sterowniczy COP

Standardowe wyposażenie

Części S321A zewnętrzne w kolorze nadwozia

wykończenia wnętrz finishers S4AGA Titanium matowe

S548A Przebieg skalibrowany prędkościomierza

S851A Wersja językowa German

 

czy ta nawigacja pokazuje mapy czy tylko strzałki i czy odtwarza mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak normalne masz dwie turbiny i wtrysk bezposredni. A wiec trudno aby pracowal tak kulturalnie jak M52/M54. Ten silnik to troche taki naciagacz, nie warty grzechu wedlug mnie. Kup M3, lepszy wybor. Bez turbin zycie jest fajniejsze.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w nim jest logic7 skoro słupki w drzwiach od podstawowego nagłośnienia

 

Jak dodajesz Logic7 bardzo czesto go kupujesz bez slupkow bo ich nie ma w zestawie, tak jest tez u mnie. Slupek ten sam rozni sie wygladem.

 

nie no moment my rozmawiamy o tym samym ogloszeniu ?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-lift-3-0d-198km-manual-navi-skory-climatronic-ladna-sprawna-2xalu-ID6yhZRB.html

 

Ja nie mowie ze to okazja ale pojechal bym go zobaczyc i sprawdzil. Jak trzeba geometrie nadwozia nawet zrobil.

 

 

ale w oryginalne lub kompletnym L7 powinno być także w słupkach ?, u mnie po dodaniu słupków z głosnikami (do zwykłago nagłośnienia) była kolosalna różnica więc domyslam się ze w oryginale to obowiązkowo wypało by to mieć, jest tylko małe ale ramki są bardzo ciężkie do upolowania:(

 

to tak na marginesie mi się rzuciło, żaden wykładnik odnośnie zakupu lub /nie/ auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luźno rozglądam się za e91 z 3 litrowym silnikiem i xdrive ze względu na problematyczny dojazd zimą po głowie chodzi mi jeszcze 335d ale szkoda że w e91 nie było tego w wer z xdrive

takim ideałem wyposazeniowym i wylądowym jest ten egzlemparz ten

http://allegro.pl/bmw-335i-xdrive-distronic-panorama-m-pakiet-logic7-i6690492784.html

cena skacze, było to za 64 teraz 74

czy powinienem się wyleczyć z tego egzemplarza ?

auto stoi w okolicach Zielonej góry/Gubin (mekka handlarzy) a podkładki ma z Białegostoku

widać że nie jest sprowadzony na świeżo od kebaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobolo, przebieg nierealny, zdjecia więcej ukrywają jak pokazują, poproś o zdjęcia książki serwisowej, zdjęcia z pod maski i zdjęcia wnętrza.

 

"lpg montowane 6 miesięcy temu butla 60l wystarcza na 500km jazdy " - to mnie osobiście już odstrasza, 6 miesięcy gaz i już sprzedaje, normalnie Święty Mikołaj, 12 litrów gazu na 100km chyba w trasie w 100% :norty:

 

Dobra rada kup benzynę pojeździj trochę i załóż gaz sam jak auto będzie sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.