Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

kolega Rivasi jak by Ci doradzał to pewnie mniej byś nie dał ale potem problemów mniej, jak sam kupisz to będzie sporo taniej ale bez osoby która zna się na BMW to będzie pozorna oszczędność, jak przymkniesz jedno oko to kupisz upchaną za 35 k. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mowisz o nienagannym stanie i to masz cos takiego a tu nawet nie ma nawigacji :

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-330xi-Touring-Automatik-1.Hand-M-Paket/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:desc,mke:3500,mdl:15,frn:01-2006,frx:12-2008,mln:70000,mlx:150000,ger:automatic_gear,vcg:estatecar/pg:vipcar/201494010.html

 

przestan szukac na otomot, tam wiekszosc samochodow to schizofrenicy :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up.

Ona jest droga, bo ma przebieg niski, aczkolwiek, sprzedawcę lekko mówiąc, pogięło.

Zastanawiające jest, dlaczego odnosimy się do cen najdroższych w ofertach takich jak mobile.de.

Ulepów jest mnóstwo, ale nie wrzucajmy wszystkich ofert do jednego wora, bo są tez uczciwi, a jak zaczniemy propagować takie tezy, to sami bedziemy mieli problem z poźniejszą sprzedażą.

 

Co do 330d, wartość tych aut zdecydowanie podnosi akcyza, niezaleznie od pochodzenia auta, nawet z PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mobile.de najtansza oferta warta uwagi jest za 42 tys zl + akcyza czyli dalej 53 tys zl i ma przebieg okolo 200 tys km. 99% aut na otoszrot to skladaki/ przekrecone liczniki/ zatajnione wady i mozna swobodnie je wrzucic do tego samego wora... Jezeli wierzysz w 10 letnie dizle nic nie stukajace i pukajace z przebiegiem 150 tys za 30 tys to jestes super klientem dla handlarza.

 

i tak wiem oczywiscie ze objasnienie rzeczywistosci taka jest utrudnia pozniej sprzedaz auta ale prawda jest taka :

 

NIE KUPUJCIE AUT W POLSCE OD HANDLARZA LUB PSEUDO PRYWACIARZY TO NACIAGACZE, OSZUSCI i WETKNA WAM ZLOM :lol:

 

 

Nie ma czegos takiego jak uczciwy handlarz samochodami, bazuja tylko na tym ze kazdy wierzy w zlota rybke i ze to wlasnie on trafil na ten super wypas bez wad, przebief 100 tys za pol darmo i nie wierzcie ludzia ktorzy mowia ze sytuacja nie jest tak tragiczna... jest o wiele gorsza niz mozecie sobie wyobrazic. Za to niektorzy to prawdziwi artysci... umia tak ci spreparowac auto ze nie masz szans sie zorientowac. Mam w rodzinie z drugiej strony jednego magika...Widzialem na wlasne oczy BMW 3 w Radomiu sprzedane za 45 tys zl, kupione z oplatami za 20 tys (wyobraz sobie stan, zawineli go w plastik bo bali sie ze sie rozleci przy transporcie) w niemczech, koszty doprowadzenia do stanu perfekt na sprzedaz 10 tys, klient byl w Aso i na stacji diagnostycenej, nikt nic nawet nie podejrzal. I do pierwszego zjedzonego litra oleju (za jakies 1200 km wedlug handlarza) nic nie bedzie podejrzewac.

 

auta kupujcie tylko od osob prywatnych, sprawdzajac czy jest naprawde prywatna i omijajcie komisy zerokim lukiem...

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz pojazd z gwarancja premium selection albo szukaj od osoby prywatnej na tych serwisach i nie wierz w cuda cenowe, przefiltruj z twoimi wymaganiami i zacznij od najdrozszej oferty ale to nie znaczy ze bedzie ok.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluj też na forum, nie widzieć czemu przewija się tutaj tylu kupująco-poszukujących a jak jest fajne auto od forumowicza doinwestowane ale 5 zł droższe to już chętnego nie ma, każdy liczy że kupi taniooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie szukac jak nie na otomoto i pokrewnych olx? :) u mnie w gre wchodzi tylko zakup w polsce

jesli masz ochote obejrzeć to tu masz od prywatnej osoby czyli ode mnie. Na allegro/otomoto nigdzie nie wystawiane

viewtopic.php?f=158&t=273301

 

tak jak Marina napisał każdy oczekuje auta w stanie igła ale oby jak najtaniej, stąd takie okazje-bomby na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

po pierwsze chcialbym sie przywitac... zatem witam Was,

 

po drugie i konkretnie... rozumiem, ze tu raczej w wiekszosci przypadkow rzadza i dziela 2.0 czy 3.0, ale mam mozliwosc zakupu auta z Niemiec. Zrodlo pewne, jezdzila "ciotka" o nowosci... E90, benzyna pojemnosc 1.6, samochod w kraju ma byc uzytkowany przez straszego Pana (ojciec), czy w tym modelu trzeba byc przygotowanym na jakies niespodzianki? Nie mialem do tej pory stycznosci z ta marka, jak z paleniem w tym modelu? Do tej pory uzytkowal tylko toyoty, wiec poza olejami i klockami nie wiedzial co to inne naprawy. Prosze osoby zorientowane o jakies uzyteczne informacje, nawet na zasadzie... "bierz w ciemno", z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIE KUPUJCIE AUT W POLSCE OD HANDLARZA LUB PSEUDO PRYWACIARZY TO NACIAGACZE, OSZUSCI i WETKNA WAM ZLOM :lol:

 

 

 

auta kupujcie tylko od osob prywatnych, sprawdzajac czy jest naprawde prywatna i omijajcie komisy zerokim lukiem...

 

 

Wydrukować, oprawić w ramkę i czytać przed snem niczym paciorek. Dobrze by było podwiesić taki tekst wchodząc do tego działu ;)

 

W ogole, to mnóstwo osób sprzedaje auto, bedac w jego posiadaniu ledwie pół roku (wymagany czas by uniknąć podatku od sprzedazy) i piszą, że to jego osobiste, prywatne autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to taka marka gdzie kupując słaby silnik tracisz 90% przyjemności z jazdy. Dla mnie osobiście BMW z bardzo słabym silnikiem to nie BMW. A e90 jako auto możesz w ciemno brać (jak nie bity i skręcony z nie wiadomo ilu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie szukac jak nie na otomoto i pokrewnych olx? :) u mnie w gre wchodzi tylko zakup w polsce

jesli masz ochote obejrzeć to tu masz od prywatnej osoby czyli ode mnie. Na allegro/otomoto nigdzie nie wystawiane

viewtopic.php?f=158&t=273301

 

tak jak Marina napisał każdy oczekuje auta w stanie igła ale oby jak najtaniej, stąd takie okazje-bomby na allegro :)

]

ładne autko oglądalem juz kiedys Twoj temat ale ja bez navi profesional nawet niebiore pod uwage zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIE KUPUJCIE AUT W POLSCE OD HANDLARZA LUB PSEUDO PRYWACIARZY TO NACIAGACZE, OSZUSCI i WETKNA WAM ZLOM :lol:

 

 

 

auta kupujcie tylko od osob prywatnych, sprawdzajac czy jest naprawde prywatna i omijajcie komisy zerokim lukiem...

 

 

Wydrukować, oprawić w ramkę i czytać przed snem niczym paciorek. Dobrze by było podwiesić taki tekst wchodząc do tego działu ;)

 

W ogole, to mnóstwo osób sprzedaje auto, bedac w jego posiadaniu ledwie pół roku (wymagany czas by uniknąć podatku od sprzedazy) i piszą, że to jego osobiste, prywatne autko.

 

 

 

Nie zgadzam sie do końca z tym 6 miesięcznym okresem. Sam sprzedaję teraz mamy auto, którym jeździmy niewiele ponad pół roku. Jak go kupowaliśmy to naprawdę sporo sie namęczyliśmy żeby znaleść auto w odpowiednim stanie. Po paru tygodniach jazdy mama zaczęła marudzić, że jest za duże (a sama chciała!!) więc teraz sprzedajemy. Inne auta mamy po kilka lat. I też byś odradzał zakup u nas???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie bo czy twoja historia jest prawdziwa czy nie jest nie do sprawdzenia a to typowa historyjka handlarza. Mamie/ciotce/zonie przestal se podobac...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Dlatego trzeba MOCNO przemyslec temat zakupu czegos, co kosztuje kilkadziesiat tysiecy złociszy, bo pozniej typowe tlumaczenia handlarzy malo kogo obchodzą.

Dlatego bieda tym, ktorzy faktycznie muszą z jakichs przyczyn sprzedac auto, ktore posiadali kilka m-cy ;/

 

Ja mam swoje auto 7 lat. Gdyby to byl szrot, to juz dawno bym sie jej pozbywal, zeby nie pakowac kasy, choc zestaw odmladzajacy musialem jej zafundować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko oglądalem juz kiedys Twoj temat ale ja bez navi profesional nawet niebiore pod uwage zakupu

 

No widzisz a oobiscie jezeli to auto ci sie podoba i jest pewne to ja bym bardziej bral to i zakladal nowa deske + navi z tardym dyskiem bo to dodatek kosztow za okolo 6 tyd zl a masz pewne auto !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ja wole poszukac dluzej ewentualnie zachaczyc jakies e60 jak sie trafi godne uwagi z takim wypozaszeniem jak chce juz zamontowanym żeby nietracic czasu na szukanie i dokladanie dodatków

 

Ja na dniach będę wystawiał swoje e91 330d - tyle, że Xdrive - ma automat i navi proff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to taka marka gdzie kupując słaby silnik tracisz 90% przyjemności z jazdy. Dla mnie osobiście BMW z bardzo słabym silnikiem to nie BMW. A e90 jako auto możesz w ciemno brać (jak nie bity i skręcony z nie wiadomo ilu).

 

dziekuje za odpowiedz, trudno sie nie zgodzic z Toba, ale powiem tak, jak za te sama kwote ma brac Corolle rok czy dwa mlodsza, to wole aby jezdzil 316i. Nie mialem stycznosci z BMW. Jedynym samochod w "rodzinie" to x3 od nowosci, wiec tu ciezko cokolwiek powiedziec. Znajomy kiedys mial serie 3 i mowil, ze duzo mu "chlala", ale nie wiem jaka miala pojemnosc, wiem tylko, ze byla dosc leciwa!

 

Boje sie tylko o jedno, Wy tu w wiekszosci jestescie pasjonaci, wszelkiej masci korekty pewnie robicie we wlasnym zakresie, a ten samochod ma byc dla zupelnego laika, i nie chcialbym aby odwiedzal mechanika czesciej niz w przypadku toyoty! Pozdrawiam

 

EDIT: nadmienie, ze jezdzi sporo po miescie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boje sie tylko o jedno, Wy tu w wiekszosci jestescie pasjonaci, wszelkiej masci korekty pewnie robicie we wlasnym zakresie, a ten samochod ma byc dla zupelnego laika, i nie chcialbym aby odwiedzal mechanika czesciej niz w przypadku toyoty! Pozdrawiam

 

EDIT: nadmienie, ze jezdzi sporo po miescie...

 

Nie masz najmniejszej szansy zeby to zrealizowac. BMW sa dosyc awaryjne (oprocz niektorych seri 7) i maja taka dusze jak alfa 15 lat temu... Jezeli jezdzisz duzo po miescie to trzeba stosowac wlasnie interwaly toyoty czyli 6 ty km olej ale to tylko pomoze a w zaden sposob nie zrobi z awaryjnego BMw, bez awaryjnej toyoty.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jezeli mierzysz do BMW to fakt to spoko model jezeli wymieniasz olej co 8 tys km przy intensywanej jezdzie po miescie ale w porownaniu z toyota lub leksusem gdzie po prostu jezdzisz do mechnaika tylko na olej i klocki to masz osprzet silnika ktory jest po prostu przewidziany aby wytrzymac 200 tys km a potem zaczyna sie pomalu sypac.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi to benzyna 1,6 nikt tym tras nie robi... Przebieg więc będzie niski i młody rocznik...

 

Jezeli masz przebieg tak do 120 tys i samochod od 2010 roku to fakt ale uwarzam ze wtedy cena za samochod bedzie wysoka a przyjemnosc z tak malym silnikiem i zazwyczaj minimalnym wyposazeniem nie odda ci "fajnosci" BMW.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.