Skocz do zawartości

Stukanie w silniku powazna sprawa ;/


Marcin..S

Rekomendowane odpowiedzi

Strona prawna wyglada tak:

 

Musze isc do prawnika, ten musi wyslac pismo reklamacyjne do BMW, BMW odmowi reklamacji, sprawa do sądu, sad zleca ogledziny z przedstawicielem BMW i rzeczoznawca.

 

i teraz dwie opcje:

1. uszkodzenie wynikajace ze zuzycia materialu ( popychacz hydrauliczny, wypalony zawor itd ) ponosze wszystkie koszta, pism, przedstawiciela BMW i uslugi zdjecia glowicy, rzezoznawcy i koszta sadowe, jednym slowem mam plecy na tysiace euro

 

2. w silniku np znajduje sie cialo obce pozostawione przez mechanikow BMW, lub cos zle zmontowali itd, BMW uruchamia swoją ubezpieczalnie w celu likwidacji "błedu w sztuce" i mamy kolejne schody bo za wszelka cene beda chcieli udownodnic wszelkie usterki silnika, CHIP!!! i inne ingerencje tuningowe w moim wypadku.

 

morał prosty, jak masz auto chipowane/tuningowane to patrz kazdemu mechanikowi na rece podczas naprawy.

 

Co do calej operacji ktora wyniosła mnie 940 euro za wymiane swiec - rzeczoznawca/biegły sądowy stwierdzil krotko, wszystkie te czynnosci byla to reakcja lancuchowa zleconej naprawy i ani serwis ani ja nie ponosimy winy. wiec ubieganie sie o zwrot jakichs kosztow konczy sie nosem w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli rezygnujesz? Najgorsze, że tego całego syfu można było uniknąć przez wyjęcie świecy przez specjalistę, powinni zadzwonić i pytać o zgodę na wiercenie :duh:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukrecony wałek rozrzadu wydechowy. prawdopodobna przyczyna - zle dokrecony.

 

koszt nowego ponad 2000 wiec zamowilem uzywany za 100 zl.

Wałek ukrecil sie tylko na 6 cylindrze, tak wiec wymienimy go, zlozymy silnik i zobaczymy czy po odpaleniu bedzie chodzil jak trzeba.

czyli trzeba miec nadzieje ze zawory nie spotkaly sie z tlokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.