Skocz do zawartości

błąd świateł :( POMOCY ( e90 )


G.R

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze .... od dłuższego czasu zmagam się z problemem

 

spalił się żarnik Xenon, wymieniłem :) ( oczywiście 2) po jakimś czasie spalił się też prawy ring ( wymieniłem) .... po jakimś czasie zauważyłem, że tylna lewa lampa świeci nie tylko światłem pozycyjnym ale również połową mocy świecą "stopy"

 

znów po jakimś czasie zaczęły się wyświetlać błędy 122, 125, 133.... a co najgorsze - kierunkowskaz działa jakby brakowało żarówki, znaczy zbyt szybko

wymieniłem wszystkie żarówki na nowe, czyściłem styki, doprowadziłem nową masę do tylnej lampy i NIC !

 

jakiś czas jest OK potem nie wiadomo dlaczego znów błędy, znów kierunek za szybko.... i potem znika ...

 

z moich poszukiwań wynika, że problem nie jest jednostkowy ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania.... POMOCY :) bo nie szlag trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moze masz gdzies kabel pekniety. Poruszaj nimi jak problem wysyapi.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A moze z bezpiecznikiem jest cos nieteges. Wsadz go kilkakrotnie i najlepiej wymien. Tylko taka teoria ale czasami najprostrze rozwiazania tez sie sprawdzaja :)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to poszukaj jakie objawy sa gdy modul sterujacy jest walniety bo juz nie mam innych pomyslowo oczywiscie oprocz podlaczenia pod kompa.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zarowki w bocznych migaczach tez wymienikes i sprawdziles kable?

Masz jak podmienic modul sterujacy zeby sprawdzic czy to nie on czasem jest winny.

Sprawdz tez wtyczki w tym module moze tam siedzi blad, troche poluzowana albo cos.

Tylko gdzie on siedzi to nie wiem :)

A jesli chodzi o migacze to jeszcze manetke bym bral pod uwage, nie wiem czy w ten sposob sie objawia ale pomysl jest :mrgreen:

 

A tak wogole to jak modul sterujacy jest dziabniety to pokazuje to na kompie?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie u mnie było tak samo, okazało się że wiązka elektryczna z klapy do karoserii była uszkodzona, trzy kabelki przerwane, rozmawiałem z gościem od bmw powiedzał że to normalka w tym modelu. Warto sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uchwyt masz padniety jak ja mialem problem ktos radzil wymienic uchwyt na nowy u mnie nie poskutkowalo ale u osoby ktora o tym mowila po wymianie , problem ustapil.

 

 

Kolego jaki uchwyt?

 

P.S. rozwiązał już ktoś ten problem? bo u mnie patrzę to samo się zaczyna: kierunki i inne lampy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.