Skocz do zawartości

[E36] Wymiana lamp tylnych


Borys123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mam w swoim E36 325i 1991 r. mniej więcej takie lampy tylne: http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/110543279_3_644x461_lampy-reflektory-do-bmw-e36-coupe-przednie-angel-eyes-i-tylne-led-pozostale.jpg

Chcę je oczywiście wymienić ;) Zamówiłem już Depo z białymi kierunkami i chciałem się zapytać jak będzie wyglądać ich wymiana, wejdą bez problemu czy coś musiało być przerabiane do ledów i teraz będą kłopoty? I co z żarówkami, będą one w zestawie czy nie? (zamówiłem nieużywane lampy) Jeśli nie, może ktoś napisać jakich dokładnie żarówek potrzebuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy sie trzymaja na 4 srubach, 8 abo 10 klucz bodajze. skad ktos ma wiedziec czy zarowki beda w zestawie? sam chyba wiesz co zamowiles:) poddejzewam ze wystarczy powykrecac z obudowy zarowki te co masz i wkrecic w nowy panel lamp, choc pewien nie jestem, nie mialem do czynienia z ledami:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

ja kupiłem do coupe DEPO clear z żarówkami i miałem taki problem ze po włożeniu jednej lewej kości paliło mi bezpiecznik od kierunków a na pozostałych była choinka. Prawa strona podobnie. Prawie nic się nie zgadzało prócz pozycji środkowych. musisz sprawdzić w starej lampie który pin w kości jest od czego i porównać miernikiem z zakupioną. sam sie zastanawiałem czy stop zrobić tam gdzie przeciwmgielne czy daj jako oryginał i wsadzić w środek. ewentualnie oryginał z białymi kierunkami kupić i sie nie bawić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.