Skocz do zawartości

e60 pre lci zmiana samych reflektorow na lci i problem z tyl


bodzio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wymienialem lampy z pre lci na lci , zakodowalem nowy modul lm2 wszystko ladnie hula jak trzeba , lecz problem pojawia sie z tylnymi lampami ..;/ zostaly stare pre lci(gasna po minucie swiecenia) czy bez zakupu tylnych lci sie nie obejdzie ?

 

 

Zgłoś post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć :) Koledzy podpowiecie mi co mam zrypane ? :D

 

Już pisze jak jest.. Mam lampy przód i tył LCI. Wszystko działa dobrze oprócz jednej rzeczy.

Mianowicie w momencie załączania świateł długich włączają się soczewki (te od środka pojazdu) i świecą razem z palnikami xenonu. Wiem że to tak nie powinno wyglądać ;/ W dodatku te "plastikowe" czy tam "pleksowe" soczewki zdążyły się już nadtopić od żarówki ;/

 

Nie wiem czy w aucie jest moduł LM2 bo niedawno to auto kupiłem. Z tego co forumowicze piszą na forach do 09.2005 jest moduł LM1 a po tej dacie LM2. Moje auto zostało wyprodukowane dokładnie 29.09.2005 roku. I nie wiem jak to interpretować... mam ten LM2 czy nie ? :D Wiem że można rozkręcić... ale obecnie nie mam kiedy :/

 

A to co działa:

1. Przód:

>czujnik zmierzchu działa

>samopoziomowanie działa

>xenon skrętny działa (zapomniałem dopisać... fabryczne były skrętne i takie też LCI założono)

> ringi działają.. Z tym że jak narazie chyba z pełną mocą bo na postoju czy to po odpaleniu silnika świecą tak samo.

> brewki działają

> kierunkowskazy działają

2. Tył:

> "pręgi" swiecą pięknie :)

> stop działa

> przeciwmgłowe działa

> światła biegu wstecznego działają

> te 3 diodki na boku też świecą...

> kierunkowskazy działają

 

Światła nie mrygają.. nie wywala na kompie żadnego błędu (na INPIE też). Kontrola przepalonych zarówek działa bo miałem już okazję wymieniać H8 od ringów (18 Euro tu gdzie mieszkam... o zgrozo :D) Czy jest szansa że to tylko wystarczy zakodować ? Marzy mi się aby podczas "mrygania" przesłona xenonu też się otwierała... ale nie wiem czy to da się ogarnąć...

 

Z góry za jakieś podpowiedzi bardzo dziękuję. Ewentualnie jakby ktoś z Krakowa.. lub okolic... Kielc.. Tarnowa był w stanie pomóc to chętnie bym podjechał... oczywiście nie za darmo ;)

 

 

pozdrawiam. mniszek

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inpa możesz sprawdzić jaki masz moduł w aucie lub wymontuj- moduł znajduje się pod schowkiem na rękawiczki kilka srubek - 5 min roboty. Opcje są dwie, źle piny podłączone albo druga opcja bardziej prawdopodobna masz moduł pre lci. Przerabaiałem podobny temat. Mam auto z 2006 Poprzednik podłączył lampy LCI pod moduł LM1 w efekcie czego podtopiły mi się odbłyśniki ;/ Dowiedz się jaki masz moduł powinieneś mieć LM2 AHL. Po internecie krąży schemat jak podłączyć lampy LCI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedzi :) Jestem fakt faktem nowy na forum ale czuję że się "wtopię" ;)

 

moduł znajduje się pod schowkiem na rękawiczki

 

Rozumiem że.... po stronie kierowcy ? Jest tam mały schowek.. Czy pod normalnym schowkiem ? :D Może najpierw spróbuję INPĄ :) Kupiłem kabel co obsługuje DIS-a ale jeszcze nie dałem rady uruchomić :D (btw. do starego auta miałem 3 różne kable a tu jeden także BMW górą :D )

 

 

 

 

Z tego co forumowicze piszą na forach do 09.2005 jest moduł LM1 a po tej dacie LM2.

 

09.2006 nie 2005.

 

Na bank ? Bo naprawdę różne informację krażą po internecie.

 

 

............................................

 

To zobaczę co mi powie INPA i odezwę się jeszcze raz :)

 

 

Dzięki raz jeszcze za nakierowanie :)

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.