Skocz do zawartości

UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że dla ogarniętego blacharza takie uszkodzenia to chleb powszedni.

 

 

Dokładnie :cool2: przeciez to tylko cwiara do wymiany :cool2: a wy myślicie ze nowsze bmw przywożone sa jako bezwypadkowe? Przeciez zeby zarobić na nowszym bmw trzeba albo przestawić licznik albo wymienić cwiara albo dupę wstawić :cool2: ludzie jak w pl bmw mogą byc tańsze niż np w Niemczech ?

 

A moze to niemcy kupują od nas i maja tak drogo? :mad2:

 

Ja mysle ze jak ktos sie zna ima jeszcze kogoś do pomocy w sprawdzeniu auta to nie wtopi :cool2: i nie chce kupic okazyjnie :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka ćwiara ? na tym filmiku wymieniono poszycie tylnego błotnika normalna naprawa tylko większość z was ma pełne gacie jak uszkodzonego elementu nie da sie krzyżakiem odkręcić.

Jak z kolega szukaliśmy X5 dla niego tez właściciel o przeszłości swojego samochodu dowiedział sie od nas podczas oględzin (albo powinien dostać co najmniej nominację do oskara) dal kilka lat wcześniej 100 tys i nie wnikał ze szpachla ze kolo cofnięte ze sanki nie przykręcone bo śruby koso idą schodził z ceny a i tak nie wzięliśmy bo strach. Nie każdy sie zna na samochodach, ale w to ze po takim dzwonie czeski film to nie uwierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Juz znam niewypadkowe i jak widze ze jest zbyt bardzo niewypadkowy a wstarczy 1mm, wlasciciel nic o tym nie wie i upiera sie ze nic nie bylo to odrazu daje sobie spokoj. Stluczka czy nie, nie bede wchodzic w gleboka wode a pozniej sobie pluc po co to zrobilem.

Niestety niektore sa pewnie tak dobrze zrobione ze sie tego nie zauwazy :/

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam firmę ktora tak zrobi ze lakier masz pod miernik :cool2:

Robią tylko drogie bmw .

 

Ćwiartki du. Py. itp ale nie tanio ale za to perfekcyjnie

Martwi mnie to ze takie auto trafi. Ponownie na płac niemiecki i my go kupimy w dobrej wierze :mad2:

 

Widziałem tam x5m. X6m. Nowe F itp same drogie fury najtańsze ktore widziałem do naprawy. Mogło kosztować 60 tys zł .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.