Skocz do zawartości

BMW E61 530D Problem z kluczykami


zajob

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Zmienialem w Samochodzie Dwumasa, sperzeglo i docisk za jednym razem, prace zaczelismy wieczorem i ze bylo puzno skonczylismy nastepnego dnia.

Przy demontazu skrzyni trzeba bylo odkrecic rozrusznik wiec odlaczylem akumulator ok. 19.00

Wszystko przebieglo pomyslnie i dnia nastepnego ok. godz. 12.00 podlaczylem akumulator ponownie.

 

No i pojawil sie problem z kluczykami.

A mianowicie auto nie otwiera sie za pomoca pilota w kluczykach, tylko recznie moge auto zamknac i otworzyc wkladajac kluczyk do zamka od strony kierowcy

Nastepne co zauwazylem to to, ze rozkodowalo mi sie zupelnie Radio- wszystkie stacje stoja na 87.5,

Nastepny problem to nie da sie w zaden sposob zaprogramowac ustawien Memory :mad2:

Wlaczam zaplon ustawiam lusterka, kierownice i siedzenia(komfort) naciskam M-przycisk, zapala sie na czerwono, wlanczam 1, kontrolka w M-przycisku gasnie i po wyciagnieciu kluczyka i ponownym wlozeniu - siedzenia i lusterka przestawiaja sie w zupelnie inna pozycje niz zaprogramowalem, i zawsze w ta sama- niezaleznie ktory kluczak uzyje ustawiaja sie tak samo.

Czzby rozkodowaly sie kluczyki ?

 

Sprawdzilem bezpieczniki- Ok. Wymienilem modul Antenowy( diversity) pod tylna lotka na tylnej klapie od kolegi i nic nie dziala.

Muj modul i jego modul dziala u niego w samochodzie a u mnie nie???

Pozostalo mi jeszcze sprawdzic wiazke, ale to chyba nie ma nic wspulnego z Memory i dziwne jest te wszystkie inne rozkodowanie???

 

Mial juz ktos z was z czyms podobnym do czynienia?

Za wszystkie wskazowki bede wdzieczny :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.