Skocz do zawartości

fotele e36


mike10

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ten plastik/panel z siatką z tyłu foteli da się zdemontować i na co uważać? wymieniam siedzisko i oparcie bo są porwane, z tym że kupiłem fotel przed liftem a chciałbym by oparcie zostało poliftowe czyli z siatką

pozdrawiam

 

 

Proszę się zapoznać.

viewtopic.php?f=68&t=120678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fotel po naprawie

przed liftem oparcie trzymają 2 śruby imbus chyba, a tylny panel oparcia służy do mocowania obicia (tapicerki)

po lifcie oparcie trzyma 6 śrub, a tylny panel tylko maskuje - trzyma go zagłówek i dwa wkręty na dole

po lifcie oparcie składa się z ramy i gąbki

przed liftem oparcie to gąbka i tylny panel plastikowy z metalowym tunelem w który wsuwa się konstrukcję z kątownika przymocowaną do fotela

reasumując mi przydał się tylko materiał, który w miarę pasował, tzn. z dwóch obić zrobiłem u tapicera jeden dobry zestaw ( fotel 50zł, robota 140) choć materiału i tak trochę zabrakło

siedziska takie same w fotelach przed i po lifcie

kołki w siedziskach połamałem, to co z nich zostało trudno wydłubać, ja resztki rozwierciłem, a nowe kołki zamówiłem (2zł szt., przesyłka 18)

muszę bardzo lubić swój samochód :)

przynajmniej mam dobry, nie porwany fotel, nie ma w środku rzeźby, ale sporo to kosztowało zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.