Skocz do zawartości

Lampy lci w x5 pre lci


henake

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zamontowalem lampy z x5 lci do pre-lci czyli mam wkoncu biale ringi, montaz jak i programowanie tak jak fabryka sobie wymyslila, chetnie udostepnie wiedze
http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie troche pisania jest wiec mysle ze osoba konkretnie zainteresowana odezwie sie do mnie na priv, a ja podam nr tel i obgadamy temat

w skrocie:

Lampy kompletne trafilem za 4 tys co wazne dla mnie z pewnego zdrodla

Modul frm3r musialem kupic nowy 1tys zl. Wazne aby byl fr3r e70- inny nie podejdzie. Ahl- wersja ze skretna soczewka. XE stale soczewki

 

Montaz- mozna wykonac przez nadkole, nie trzeba demontac zderzaka, ani tymbardziej blotnikow.

Nalezy dolozyc po jednym kablu na stone aby moc regulowac sile swiecenia ringow.

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Orżnął mnie na kilka stów.Wysłał mi moduł frm gdzie z góry wiedział, że nie będzie pasował. Otwieram paczkę, a tam moduł z zerwanymi plombami ale myślę co tam ma pasować bo tak powiedział. Cały dzień w serwisie mi kodowali Po odesłaniu zadzwoniła do mnie żona tego..że plomby są zerwane i podmieniłem środek, a były zerwane przy otwarciu przeze mnie paczki Nie jestem pierwszy, któremu zrobił wałek tutaj jak i na allegro.

Na to co do niego napisałem zero reakcji na dzień dzisiejszy (minęło ponad 2 m-ce):

nie odbiera pan ode mnie telefonów, żona mówi do mnie "ty oszuście itp", że podmieniłem środek z 2008r. (niby po co????) właśnie widzę, że nie jestem pierwszy, któremu próbujecie coś wmówić.

zamówiłem u pana moduł, który miał na pewno pasować pod ledy co otrzymałem? moduł frm 3 z 2009r. po odebraniu przesyłki zauważyłem zerwane plomby ale myślę co tam to chyba nie ważne dla mnie ma działać i się dać dokodować jak nie to zwracam.

w ubiegły piątek spędziłem ponad 7 godzin w serwisie i próbowali dokodować, gdyż tak jak mi pan powiedział na 100% podejdzie, niestety nie podszedł i pan dobrze o tym wie! a mnie to kosztowało 400zł dodatkowo w serwisie za cały dzień kodowania bo się upierałem że podejdzie. podczas kodowania po podłączeniu komputera powiedzieli mi, że widzą jakiś soft czy coś z 2009r. więc co ta pana żona mówiła mi o 2008r.

w sobotę rano przypadkowo zadzwoniłem do pana z oferty allegro szukając kolejnego modułu i właśnie skojarzyłem, że to pan mi wysłał ten pewny i dostałem wyjaśnienie że chyba pracownik się pomylił i prosił pan dzwonić w poniedziałek rano to się może wymieni.. dzwoniłem ale jak zwykle pan nie odbierał, wysłałem smsa:

"nie mogę się do pana dodzwonić. auto mam rozebrane w serwisie i muszę na środę odebrać. zamawiam nowy moduł. tego panu odsyłam na adres zwrotny z paczki"

zamówiłem nowy moduł w aso i ten panu odesłałem (nawet z tym oryginalnym opakowaniu z tego nowego modułu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam Kolegów. Zmieniłem właśnie w swoim Xsie lampy na lift mam dołożyć kabelek aby ringi świeciły słabiej na światłach mijania tylko nie bardzo wiemy gdzie mamy się wpiąć tym kabelkiem, może ktoś coś podpowie. A może ktoś jeździ na mocnych ringach i światłach mijania i czy nikt nie stwarza problemów.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Zmieniłem właśnie w swoim Xsie lampy na lift mam dołożyć kabelek aby ringi świeciły słabiej na światłach mijania tylko nie bardzo wiemy gdzie mamy się wpiąć tym kabelkiem, może ktoś coś podpowie. A może ktoś jeździ na mocnych ringach i światłach mijania i czy nikt nie stwarza problemów.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ja zmieniłem na LCI, w serwisie dołożyli mi ten kabelek z tego co pamiętam pod wykładziną w okolicy pedałów ale stwierdziłem, że bez sensu moim zdaniem jest to aby ringi się ściemniały i go przecięli. Jeżdżę tak kilka lat i jakoś nie ma problemów żeby kogoś coś oślepiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Te ściemnianie ringów na światłach mijania jest podyktowane wymogami prawnymi. Nie jest to spowodowane tym, że kogoś to oślepi tylko sobie jakiś urzędnik ot tak wymyślił. Więc jakby się jakiś diagnosta lub policjant uparł to byście mieli problem, że się nie ściemniają.
bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.