Skocz do zawartości

e38 750iL problem z elektryka??!!


Mlodye36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kilka dni temu zaczeli mi sie dziac dziwne rzeczy z elektryka, zaznacze tylko ze akumulator sie rozladowal i zastanawiam sie czy to nie jest winowajca ale do rzeczy:

- nie moge otworzyc szyberdachu slychac tylko "klikniecie"po wcisnieciu guzika ale sie nie otwiera.

- przy jakiejs wiekszej predkosci nie wlaczaja mi sie kierunkowskazy, dziwne bo jak zwolnie wszystko wraca\ do normy

- to samo sie dzieje z radiem, wylacza sie muzyka ale radio samo z siebie dziala.

- kilka rzeczy z climatronica nei dziala, nie zapalaja sie kontrolki

- bylem na kompie wykasowac bledy z systemu komfortu bo po padnieciu aku sie mnostwo wysypalo ale nie pomoglo

 

Macie jakies sugestie ?? modul komfortu moze padl? Przyznam, ze moglem chociaz sprawdzic napiecie na aku ale tego jescze nie zrobilem.

B-bardzo M-mądry W-wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Mam problem z moją e38 a mianowicie nie działa nic praktycznie czyli nie otwiera się z kluczyka ani z pilota,po otwarciu drzwi nie świeci się oświetlenie wewnątrz,nie reaguje na przycisk od otwierania centralnego z konsoli generalnie cały centralny zamek umarł dodatkowo tylne szyby się nie otwierają i nie nie ma reakcji na rozrusznik . Moduł komfortu już jest trzeci ponieważ myśleliśmy że to on ale jednak nie , wszystkie bezpieczniki dobre,masa wszędzie posprawdzana i poczyszczona :cry: Co sprawdzać dalej? Jaka może być przyczyna ? :mad2:

 

Edit: Następnym razem proszę :search: i opisać problem w już istniejącym, podobnym temacie. Mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.