Skocz do zawartości

E90 NAWIGACJA CCC PROF.


ricz_e90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Do wczoraj działało wszystko ok ale dziś jak odpaliłem navi to się coś rozjechało. Pozycja na mapie nie zgadza się ze stanem faktycznym, kółko ze strzałką obrazujące pozycję auta jeździ sobie jakby do tyłu i niezgodnie z rozmieszczeniem dróg na mapie. Miałem mapę polski DVD 3 2014 z chomika wszystko śmigało ok. Dla pewności sprawdziłem na ori. DVD 2 czy to może wina płyty ale jest tak samo. Wskazania GPS są ok, sprawdzałem w ukrytym menu ccc ile widzi satelit i jest 8. W assist window jak włączę vehicile position dane gps zgadzają się z fizyczną pozycją auta (sprawdzałem współrzędne z mapą google,) ale nie przekładają się na mapę. Co mogę jeszcze zrobić we własnym zakresie (mam działającego DIS i inpe) Może zapodać jakąś płytę czyszczącą?? Obawiam się awari czytnika, ale żeby tak z dnia na dzień !!

 

Jestem z pomorza - macie jakieś namiary na jakiegoś magika co mi to ewetualnie ogranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

W sumie to mam tak od soboty rano. Jak włącze navi to pozycja startowa jest ok, a jak ruszę to już się dzieją cyrki, parę km po mieście zrobiłem w sobotę i trochę w niedzielę i było tak samo czyli do d.... Nieważne czy na mapie z chmomika czy na ori bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam, mam podobny problem. E90, 320i. od momentu kupienia od niemca nawigacja domagała sie płyty DVD, wsadziłem oryginalna i komunikat ze nie moze przeczytac. skopiowalem na inny nosnik to samo. po tym zabiegu odtwarzacz nie czyta juz nawet płyt CD, komunikat "nie moge przeczytac nosnika"

czy ktos mi pomoze co moge z tym zrobic? pomocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, tyle że z nawigacją Business - poprzedni właściciel pewnie wyjął płytę z nawigacją podczas jej pracy i teraz po każdym włączeniu auta system marudzi, że chce płytę. Próbowałem nagrać aktualną płytę z mapami, ale jej nie czyta. Bez problemu czyta płyty Audio CD.

 

Ostatnio nawet wyciągnąłem cały napęd żeby sprawdzić, czy coś nie jest zabrudzone, ale żadnych mechanicznych uszkodzeń nie napotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z odtwarzaczami DVD BMW jest jak ze wszystkimi zabezpieczonymi czytnikami plyt CD i DVD po pewnym padaja i juz po prostu nie czytaja plyt. Kiedys to sie naprawialo soczewke albo modul, chyba najprosciej jest kupic dzialajacy i go wymienic.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czesc

Mam problem od dzis z navi prof, pokazuje zla lokalizacje, w sensie stoje np na ulicy 3maja 1 a nawi pokazuje ze do 3maja 1 mam 4000m i ogolnie zaczela sie gubic od dzis, nigdy nie bylo problemow

Prosze o pomoc

 

Edit: jakis moment pisalo prowadzenie niemozliwe, jakby nie mial sygnalu gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zona miala to samo kiedys w X3 jeszcze na garancji, problem pochodzil z zepsutego modulu GPS.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.