Skocz do zawartości

E39 520i Problem z centralnym zamkiem


Stealth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i proszę o wyrozumiałość będę starał się opisać mój prolem w miarę dokładnie. Zaczeło się od tego ze musiałem wymontować pedał sprzęgła bo się popsuł. A nie mogłem go wyjąć bez poluzowania całego mocowania pedałów ( dodam że robiłem to gdy padał deszcz drzwi otware od kierowcy ). Po całym zabiegu pojechałm do miasta i zaparkowałem tam autko na ulicy na prawie 24h gdyż po zamknięciu go już niemogłem otworzyć drzwi kluczykiem (pilot nie działa jest uszkodzony wiec manualnie ). Po wielu kombinacjach które nie przyniosły rezulatatu samochód otworzył się normalnie jak gdyby nigdy nic kluczykiem. Pomyślałem OK coś tam zamokło postał 24 h i juz będzie dobrze. Niestety za kilka godzin niemogłem go zamknąć. później się okazało ze zamkek znów działa lecz przestało działać sterownie z drzwi kierowcy na wszystkie szyby i lusterka i po jakimś czasie znów zamiana szyby dziłają centralny nie :mad2: . Z klawisza na środku centralny działa lecz nie zamyka drzwi kierowcy. Sterownie szyb w innych drzwiach działa normalnie. Rozebrałem drzwi by dostać się do zamka i poczyścić wszystko. Żadnego efektu jest to samo. I już myślę czy jak dokrecałem mocowanie pedałów nie przyciołem tam żadnego kabla bo tam po tym mocowaniem idzie wiązka przewodów. A może moduł komfortu , a moze jednak coś jest w tych drzwiach jakaś jeszcze kostka :think: ?? Dodam ze autko jest w wersji angielskiej. Proszę pomóżcie gdyż nikt nie wie co się stało a mechanik tutejszy powiedział ze BMW się nie dotyka i nie bedzie szukał problemu cały dzień i czas tracił bo to moze być wszystko i nie wiadomo gdzie jest przyczyna usterki :mad2: . Proszę o pomoc jeśli ktoś miał taki przypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamieniłem ten panel na drugi i wszystko działało oprócz podnoszenia przedniej szyby kierowcy. Może w tamtym był uszkodzony tylko ten klawisz. Nie wiem jutro spróbuje zamienić jeszcze na inny. Jeżeli to jest to jutro napiszę gdy się upewnię ale chyba to będzie ten panel :D . Muszę mieć tylko pewność ze wszystko zadziała. Bardzo dziękuję za podpowiedź Shadow69 :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.