Skocz do zawartości

E60 audio hi-fi


tomas73

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego mi się wydaje ze to i tak dobrze tłucze a jak zmienisz na inne głośniki to pamiętaj ze będą inne miały parametry nie będzie tak przejrzystego efektu logic7

No wlasnie "tłucze" chce zejsc jeszcze bardziej z miekkim basem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie lepiej niz teraz na 16.5cm pod siedzeniami ,obecnie to mi pyrka "pierdy pierdu" a nie gra normalnie pewnie tez to jest wina braku wzmaka bo ten w standarcie w radiu ma moze 10W :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BMW nie dobierzesz normalnych głośników ponieważ jest za mało miejsca w drzwiach i pod siedzeniami.Głośniki BMW są specyficzne (bardzo cienkie) i nic normalnego tam nie spasuje.Po prostu będzie wystawało poza obudowę.

Można kupić specjalnie robione głośniki pod BMW .Audio system x-ion 200 lub ground zero.Oczywiście żeby być zadowolonym trzeba dołożyć jeszcze wzmacniacz.

http://caraudio.auto-swiat.pl/1-audiosystem-glosniki-podmiane-do-bmw-13-5

Wymieniłem podstawowy zestaw na ground zero ze wzmacniaczem i jest ok.

Miałem wcześniej w audi system Audi Concert i po przesiadce na BMW nie mogłem przeżyć tego badziewia które się wydobywało z głośników.

Edytowane przez piotrek555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej w audi system Audi Concert i po przesiadce na BMW nie mogłem przeżyć tego badziewia które się wydobywało z głośników.

Tutaj nie wolne zle pisac o "B" bo zaraz zostaniesz "!!!"

Tez w audiku podstawowy dsp zamiata nie tylko podstawowy zestaw bmw ale i logic7 o Bose i B&O juz nie wspomne,tez jak sie przesiadlem na to "audio" to jak na jamnika za gierka :D

Gdzie szukac tego zestawu co podales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pasuje p&p jeśli chodzi o głośniki.Można samemu wymienić. Założenie wzmacniacza to już inna bajka.Lepiej dać do zrobienia jakiejś firmie car audio.

Przeważnie sprzedawca głośniki wymienia gratis,bo to szybka piłka.Za założenie wzmacniacza zapłaciłem 300zł.plus wzmacniacz.Dwóch gości robiło mi to prawie cały dzień w Krakowie.Ja w tym czasie zwiedzałem z rodziną Wawel i Sukiennice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.