Skocz do zawartości

320d ,błędy i pytania


bartek_sdz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Czytałem dużo i reprogu DDE pod nową przepływkę , mam nową przepływkę , ale ekonomizer dochodzi do max 17l na 4 , a prędkość max to około 200km/h wrzucam screeny z impy , czy ktoś może mi powiedzieć jaki numer softu mam wpisać w Disie żeby wszystko było jak należy , auto z 99 roku ale program z 98

 

Tyle co do przepłwyki , ale pojawiły się błędy , co wykasuje to pojawia się błąd glow device , czy ktoś wie od czego ten błąd ?

 

I po raz pierwszy pokazał się błąd początku wtrysku co mnie zmartwiło bo jak wiadomo świadczy to o pompie , ale pompa była robiona jakieś 40tkm temu w autoryzowanym serwisie bosch , błąd pojawił się jak się domyślam wczoraj wnioskując po obrotach jak wracałem do domu na 5 biegu przy około 200 na godzinę , i podkreślam że pojawił się po raz pierwszy i auto jeździ dalej normalnie , błąd po wykasowaniu się nie pojawił ponownie , kąt oczekiwany i zmierzony w inpie jest równy bądź różny o jakieś 0,3 , czy pora powoli się żegnać z moją bunią i szukać następnej żeby uniknąć ponownej awarii pompy ?

 

Następny błąd był w błędach cień , o nieosiągnięciu ciśnienia doładowania , również pierwszy raz go widzę a dość często bawię się komputerem w samochodzie , turbo również po wymianie na nowe , nie regenerowane

 

 

Co powiedzie na temat tych błędów i przepływki ?

 

screeny https://plus.google.com/photos/110579895846268320685/albums/5975788813589917713?sort=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.