Skocz do zawartości

[e46 320d M47N] koło dwumasowe


mpier

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Z góry przepraszam jeżeli dubluję temat.

Proszę o numer części - koło dwumasowe produkcji LUK lub Sachs do BMW e46 320d M47N skrzynia 6 biegów 2004 rok

Sam już nie wiem jakie potrzebuję gdyż znalazłem klika różnych...

Posiada Ktoś namiar na w/w część w dobrej cenie? Jeśli tak proszę o namiar na sklep

z góry dziękuję, Pozdrawiam

Edytowane przez mpier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj nigdy na ALLEDROGO czesci sa to odrzuty i regenerowane smieci

co do aukcji, którą wrzuciłem jest to hurtownia motoryzacyjna, która posiada fizyczną lokalizację i dodatkowo handluje częściami przez alledrogo...

proszę o merytoryczne odpowiedzi czy koło jest właściwe i skąd taka cena? Na innych aukcjach widnieją same koła [bez sprzęgła za 1600 w górę...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wymieniłem kolo dwumasowe bo mechanik mówił że zużyte,koszt to prawie 3,5 tys z robocizną,co sie okazało kolo bylo dobre i sprzegło tez.jeśli masz egzemplaz z 2004 r to na pewno koło dwumasowe masz dobre.Jak chcesz to wymieniaj,jak masz za dużo kasy,ja tylko chciałem Ci przestrzec przed tymi psełodo mechanikami co by tylko wtryski wymieniali i dwumase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wymieniłem kolo dwumasowe bo mechanik mówił że zużyte,koszt to prawie 3,5 tys z robocizną,co sie okazało kolo bylo dobre i sprzegło tez.jeśli masz egzemplaz z 2004 r to na pewno koło dwumasowe masz dobre.Jak chcesz to wymieniaj,jak masz za dużo kasy,ja tylko chciałem Ci przestrzec przed tymi psełodo mechanikami co by tylko wtryski wymieniali i dwumase.

Nie wiem jakie miałeś objawy... u mnie wyglądają na podręcznikowe tzn drży pedał sprzęgła i chrobocze na wciśniętym trochę lub do połowy sprzęgle czasem też na luzie bez dotykania sprzęgła jest chrobotanie dziwnym jest to, że te sytuacje nie występują zawsze ale może to kwestia tego, że nie jest jeszcze całkowicie zniszczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz i sie ciesz a za kilka miesiecy bedziesz pisal dlaczego sprzeglo sie slizga

pozdrawiam

Kolego dlatego założyłem ten temat chcę kupić odpowiednie/ dobre i mieć spokój...

dlatego mówie nie internet ani dziwne sklepiki sam znam to z doswiadczenia kazdy chce zarobic i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.