Skocz do zawartości

BMW 528i A 1996 - nieznany komunikat


blaca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyswietlil mi sie komunikat o nazwie funkschlüssel eatt. i nie wiem co oznacza.

Wiem ze funkschlüssel batt. oznacza slaba baterie w kluczyku.

Myslalem ze ten komunikat tez dotyczy bateriiwiec zmienulem kluczyk na zapasowy i dalej to samo.

Wyswietla mi sie tez czerwona kropka kolo licznika kilometrow.

Wszystko zaczelo sie po tych mroznych nocach (auto pod chmurką).

Ten komunikat po krotkiej jezdzie znika razem z ta kropka czerwona, ale jak sie zatrzymalem zgasilem silnik to po ok 20 min znowu sie wyswietlił.

Podejrzewam ze to moze byc slaby akumulator.

Auto pali ok tylko raz sie zdarzylo po tych mrozach ze zakrecil dluzej i slabiej tak jakby wlasnie aku byl slaby.

 

Szukalem w googlach ale nigdzie nie znalazlem takiego komunikatu i co on oznacza.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde rzeczywiscie mam gdzieniegdzie badpiksele i moze faktycznie zamias batt widze eatt he he No dobra czyli bateria w kluczyku.

Ale co z kropka czerwona. Mysle ze ona tez wlasnie sygnalizuje slaba baterie poniewaz pokazala sie wlasnie przy tym komunikacie. Mam auto od prawie roku i gdyby bylo grzebane w liczniku to ta kropka mysle by sie wczesniej palila, zreszta wiem ze byl krecony bo mam 256 tys przebiegu.Pozostaje wymienic baterie i czekac na efekty.

 

ps ale z tymi pikselami nieswiecacymi to nie pomyslalem he he sam sie brecham z siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.