Skocz do zawartości

BMW 163KM diesel, automat!! opinie prosze uzytkowników!!


tomazo993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o opinie uzytkujących 163 konnego diesla w AUTOMACIE !!! auto ma 128 tys km przejechane.Jak sprawuje sie ta skrzynia, czy sa jakies problemy wrodzone techniczne , na co zwrocic uwage przy kupnie ????

 

Bardzo dziekuje !!!

 

O ile się nie mylę skrzynia ZF a z nimi nie ma problemów, przy zakupie najlepiej obejrzeć go w towarzystwie mechanika lub podjechac do serwisu bmw (niekoniecznie aso). Ja jestem zadowolony z automatu, ale mam silnik nowszy 177KM ...

 

ps. podaj vin i link do tego auta to ocenimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak + lamp byly wymieniane ... sa z wersji LCI spytaj czy to dzwon byl czy ktos mial kaprys.... ale wg mnie dzwon..lustera tez nie z tego auta wydech tez inny.... ciekawe ze koncówe ma na wprast a nie w dół... ciekawe co to auto ma z 2004 roku ;) chyba srodek :) chyba to calkowicie nie to auto !!

 

sprawdz czy to wersja z dpfem czy bez... najlatwiej poznac ze przed egr brag jest przepustnicy. wtedy mniejsze ryzyko uszkodzenia turbo... poza tym raczej grubych problemow nie ma..... termostaty dodatkowa pompa wody (szczotki sie wycieraja) sterownik swiec zarowych.. osobicie bezproblemowe auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak + lamp byly wymieniane ... sa z wersji LCI spytaj czy to dzwon byl czy ktos mial kaprys.... ale wg mnie dzwon..lustera tez nie z tego auta wydech tez inny.... ciekawe ze koncówe ma na wprast a nie w dół... ciekawe co to auto ma z 2004 roku ;) chyba srodek :) chyba to calkowicie nie to auto !!

 

sprawdz czy to wersja z dpfem czy bez... najlatwiej poznac ze przed egr brag jest przepustnicy. wtedy mniejsze ryzyko uszkodzenia turbo... poza tym raczej grubych problemow nie ma..... termostaty dodatkowa pompa wody (szczotki sie wycieraja) sterownik swiec zarowych.. osobicie bezproblemowe auto...

 

Npisane jest jak byk że ZDJĘCIA SĄ POGLĄDOWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co takie ogloszenie wystawiać??? chyba ze auto jeszcze u lakiernika i prostuja chlopcy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wszystko w miarę się zgadza, więc pozostaje ci podjechać sprawdzic auto, zabrać do serwisu bmw, potargować i kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz tam gdzie ostani przeglad robili w ks. serwisowej.. wierzyc mi sie nie chce ze kierownica jest taka wypolerowana przy 125kkm wyglada jak kierownica mojej zony w e60 ale tam jest 300kkm.... sprawdz ile ostanio bylo przebiegu w kluczyku.. ale moze ktos poprosu lubial sobie kierownice glaskac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica w wersji sport jest w zasadzie od nowości śliska i wygłaskana. Jest to auto z Polski wiec byc moze przebieg jest prawdziwy. Jednak na handlarzy zawsze należy uważać i wszystko dokładnie sprawdzic.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.