Skocz do zawartości

Lusterk ele składane bmw e46


Sebek 84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie nabyłem ostatnio lusterka elektrycznie składane do mojej buni w raz z okablowaniem w drzwiach i modułami na każde lusterko tak myślę.Proszę o pomoc wiem że temat był kiedyś poruszany ale potrzebuje pomocy w podłączeni brakujących przewodów ele do lusterek, nadmienię że nie mam ele foteli ani podgrzewanych za to mam podgrzewane lusterka potrzebuje waszej pomocy.Sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam proszę o pomoc dzisiaj zamontowałem lusterka elektrycznie składane do mojej buni, uprałem się z elektryką zamontowałem moduły w drzwiach i mam pytanie mianowicie lewe lusterko działa bez zarzutu składa się po wciśnięciu guzika a prawe nie co mogłem skrzyczani do modułu w prawych drzwiach dochodzą 3 kable brązowy, czerwony,biały z czerwonym paskiem.Nadmienię że regulacja też nie działa w prawym lusterku,może źle przewody podłączyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obiecałem fotki dziś wieczorem ale z przyczyn technicznych wrzucę je później mam pytanie w sprawie lusterek dzisiaj czytałem i mam pytanie ja mam moduły w drzwiach http://allegro.pl/modul-pamieci-lusterek-bmw-e46-coupe-sedan-kombi-i3899289676.html takie jak na allegro doczytałem że to są moduły pamięci czyli jak nie będę miał sterownika takiego jak pod tym linkiem http://allegro.pl/modul-lusterek-skladanych-bmw-e46-61358376506-i3907464081.html z allegro to nic nie zdziałam z tymi lusterkami czy coś da się zrobić dokupić traki sterownik z wtyczką i doposażyć moją bunie.Powiem tyle że mam tylko przednie szyby elek. Proszę o jakąś podpowiedz w tym moim problemie :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.