Skocz do zawartości

E90 przycisk na kierownicy - do czego sluzy


groom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie jest to nawet niezle. Widać, ze dopracowane elektronicznie. Niestety mechanicznie nie za bardzo. Ten wystający dół szpeci auto. Ktos pisał, ze widział jak sobie ktos poradził. Sa zdjęcia gdzieś moze ?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego super filmik zrobiłeś :cool2: nawet sam nie wiedziałem ,że ma funkcje do podgrzewanych siedzeń . No to teraz niech się wypowiedzą te osoby, które mają zastrzeżenia do tego radia :twisted: Nie liczy się oczywiście to odstawanie ! :mrgreen: Przypomnę, że koszt takiego kombajnu na win 6.0 to ok 1300zł . Ciekawy jeszcze jestem jak to śmiga na androidzie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest to nawet niezle. Widać, ze dopracowane elektronicznie. Niestety mechanicznie nie za bardzo. Ten wystający dół szpeci auto. Ktos pisał, ze widział jak sobie ktos poradził. Sa zdjęcia gdzieś moze ?

Szpeci nie szpeci, naprawde to tak strasznie nie rzuca sie w oczy, gra calkiem niezle ja melomanem nie jestem i mi w zupelnosci wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że się podłączę pod ten temat. Zlokalizowałem u siebie w podłokietniku następujące wtyczki.

Na pierwszy rzut oka wygląda to na zestaw głośnomówiący, ponieważ jest mikrofon obok lusterka ale po podłączeniu telefonu przez jack nic nie słychać, jak również po podłączeniu jakiegoś urządzenia do usb nic się nie dzieje. Macie pomysł jak to uruchomić i do jakiego telefonu może to pasować ?

 

http://i61.tinypic.com/et8669.jpg

http://i62.tinypic.com/14vlmw9.jpg

http://i58.tinypic.com/2d936lk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kabel w środku to gniazdo usb. Po podłączeniu wtyczki jack (ma dwa styki, pewnie nie ma tam wyjścia na mikrofon), kabla usb i przełączeniu na aux brak reakcji. Być może te kable są tylko jako dodatek i nie są nigdzie podłączone. Pozostaje mi pożyczyć iphone'a i na nim przetestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kabel w środku to gniazdo usb. Po podłączeniu wtyczki jack (ma dwa styki, pewnie nie ma tam wyjścia na mikrofon), kabla usb i przełączeniu na aux brak reakcji. Być może te kable są tylko jako dodatek i nie są nigdzie podłączone. Pozostaje mi pożyczyć iphone'a i na nim przetestować.

Spróbuj radio odkręcić i już będziesz pewny gdzie idą kable , bo iphone też pewnie nie zadziała ktoś sobie zrobił fajne przedłużki od radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kabel w środku to gniazdo usb. Po podłączeniu wtyczki jack (ma dwa styki, pewnie nie ma tam wyjścia na mikrofon), kabla usb i przełączeniu na aux brak reakcji. Być może te kable są tylko jako dodatek i nie są nigdzie podłączone. Pozostaje mi pożyczyć iphone'a i na nim przetestować.

Spróbuj radio odkręcić i już będziesz pewny gdzie idą kable , bo iphone też pewnie nie zadziała ktoś sobie zrobił fajne przedłużki od radia

Rownie dobrze mogl byc podlaczany jedynie Ipod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiec wiec zeby nie odstawal trzeba u dolu z tylu powycinac takie zatrzaski i bedzie pasowalo jak ulal, widzialem u jednego koleszki.

Kolego możesz dodać zdjęcia , albo filmik z tym docięciem ? bo ja osobiście nie chciałem nic kombinować z wycinaniem . Jak to wygląda po wycięciu u tego koleszki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

apropo wejścia aux , ja mam idrive professional w e90 2005r i w mam w nim opcje wejście aux lecz nie mogę znaleźć nigdzie wejścia nie ma w podłokietniku , oznaczało by ze nie mam wejścia wcale ?? (w bagażniku nie mam tez żadnego modułu )

Może ktoś wie jak podpiąć ?? szukałem po necie ale znalazłem tylko jak podpinali do zwykłego radia a do idrive nie a tam chyba jest inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo wejścia aux , ja mam idrive professional w e90 2005r i w mam w nim opcje wejście aux lecz nie mogę znaleźć nigdzie wejścia nie ma w podłokietniku , oznaczało by ze nie mam wejścia wcale ?? (w bagażniku nie mam tez żadnego modułu )

Może ktoś wie jak podpiąć ?? szukałem po necie ale znalazłem tylko jak podpinali do zwykłego radia a do idrive nie a tam chyba jest inaczej .

 

Moze to troszke ci sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.