Skocz do zawartości

E90 przycisk na kierownicy - do czego sluzy


groom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To masz ten sam bol co ja kolego.

Ori bluetooth i wszystko do kupy wychodzi za drogo jak dfla mnie, wiec wybralem to

http://www.ebay.co.uk/itm/400548671911?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Czytalem opinje, jedni ostro odradzaja inni mowia ze wszystko hula jak trzeba i nic sie nie wiesza i ja zaryzykowalem i zamowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce tylko zaraz kazdy bedzie narzekal ze odstaje ze to i tamto a on nawet nie przykrecony jeszcze bo sruby ori za krotkie i nie chcialo mi sie do sklepu jechac :lol:

http://i60.tinypic.com/jh6gow.jpg

Jak przykrece i spasuje to wtedy wrzuce z dalszej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec eonon przyszedl 2 dni temu zamontowany dzis i wszystko dziala bez zarzutu jak na razie.

Wiec i kasa zaoszczedzona i efekt fajny wiec wszyscy zadowoleni :)

Kolego a " NIE MÓWIŁEM -ŻE MÓWIŁEM,, :mrgreen: gratuluje ekranu 7 cali :cool2: ja mam tylko 6,2 cala :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaje i tak będzie odstawać do końca świata ;) napisz kolegom niedowiarkom :mrgreen: jakie masz wrażenia i z czego możesz skorzystać , a czego wcześniej nie miałeś :mrgreen:

Wiec wiec zeby nie odstawal trzeba u dolu z tylu powycinac takie zatrzaski i bedzie pasowalo jak ulal, widzialem u jednego koleszki.

Moze wymienie co doszlo:

-Bluetooth czyli hands free z telefonikiem -Iphona 5 sparowalo bez problemu

-DVD tylko postojowe - ale jade w sobote do sklepiku takiego po kabelek i przerobke i bedzie dzialac w czasie drogi

-navi w jezyku pl - calkiem przyjemne i co mnie ucieszylo dobrze reaguje i nie traci sygnalu

-kabelek do podlaczenia ipoda,usb

-mozna podlaczyc kamere cofania taka jak ta http://www.dynamicsounds.co.uk/rear-view-camera-bmw-c-1275_1831.html - ale jasie nie zdecydowalem bo mam czujniki

-musze jeszcze domuwic u nich czujniki cisnienia w oponkach i tez bedzie mozna to sledzic

To tak po pierwszym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaje i tak będzie odstawać do końca świata ;) napisz kolegom niedowiarkom :mrgreen: jakie masz wrażenia i z czego możesz skorzystać , a czego wcześniej nie miałeś :mrgreen:

Wiec wiec zeby nie odstawal trzeba u dolu z tylu powycinac takie zatrzaski i bedzie pasowalo jak ulal, widzialem u jednego koleszki.

Moze wymienie co doszlo:

-Bluetooth czyli hands free z telefonikiem -Iphona 5 sparowalo bez problemu

-DVD tylko postojowe - ale jade w sobote do sklepiku takiego po kabelek i przerobke i bedzie dzialac w czasie drogi

-navi w jezyku pl - calkiem przyjemne i co mnie ucieszylo dobrze reaguje i nie traci sygnalu

-kabelek do podlaczenia ipoda,usb

-mozna podlaczyc kamere cofania taka jak ta http://www.dynamicsounds.co.uk/rear-view-camera-bmw-c-1275_1831.html - ale jasie nie zdecydowalem bo mam czujniki

-musze jeszcze domuwic u nich czujniki cisnienia w oponkach i tez bedzie mozna to sledzic

To tak po pierwszym dniu.

 

DVD tylko postojowe - ale jade w sobote do sklepiku takiego po kabelek i przeróbkę i będzie działać w czasie drogi --- podłączasz różowy kabelek do masy i masz odblokowane, albo w menu szukasz i odhaczasz ptaszka i też działa

-navi w jezyku pl -- pewnie masz igo8 -- ja już zapodałem auto mapę :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie.

Wychodzi na to ze nie mam tych dwuch funkcii.

Cos trzeba bedzie poszukac na ebay lub innym allegro, bo w parroty nie chce mi sie inwestowac, troche szpeca wnetrze.

Chyba ze ktos juz cos zakladal na wlasna reke, to dajcie znaka.

Pozdro.

 

 

przeciez mozna tak http://www.ebay.de/itm/BMW-PROFESSIONAL-BLUETOOTH-MP3-USB-RADIO-1er-3er-E90-E91-E93-E80-E81-E82-E88-Z4-/151221195103?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item23357c515f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie.

Wychodzi na to ze nie mam tych dwuch funkcii.

Cos trzeba bedzie poszukac na ebay lub innym allegro, bo w parroty nie chce mi sie inwestowac, troche szpeca wnetrze.

Chyba ze ktos juz cos zakladal na wlasna reke, to dajcie znaka.

Pozdro.

 

 

przeciez mozna tak http://www.ebay.de/itm/BMW-PROFESSIONAL-BLUETOOTH-MP3-USB-RADIO-1er-3er-E90-E91-E93-E80-E81-E82-E88-Z4-/151221195103?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item23357c515f

 

O fuuuu co to za badziew :mrgreen: przecież to tylko ori radio. Kolego pochwal się co to radio ma za funkcje ? o Boże przeliczyłem cene 618 euro to 1980zł czy ja dobrze licze Panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaje i tak będzie odstawać do końca świata ;) napisz kolegom niedowiarkom :mrgreen: jakie masz wrażenia i z czego możesz skorzystać , a czego wcześniej nie miałeś :mrgreen:

Wiec wiec zeby nie odstawal trzeba u dolu z tylu powycinac takie zatrzaski i bedzie pasowalo jak ulal, widzialem u jednego koleszki.

Moze wymienie co doszlo:

-Bluetooth czyli hands free z telefonikiem -Iphona 5 sparowalo bez problemu

-DVD tylko postojowe - ale jade w sobote do sklepiku takiego po kabelek i przerobke i bedzie dzialac w czasie drogi

-navi w jezyku pl - calkiem przyjemne i co mnie ucieszylo dobrze reaguje i nie traci sygnalu

-kabelek do podlaczenia ipoda,usb

-mozna podlaczyc kamere cofania taka jak ta http://www.dynamicsounds.co.uk/rear-view-camera-bmw-c-1275_1831.html - ale jasie nie zdecydowalem bo mam czujniki

-musze jeszcze domuwic u nich czujniki cisnienia w oponkach i tez bedzie mozna to sledzic

To tak po pierwszym dniu.

Proszę kolego kamerka do naszych http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-CCD-BMW-E46-E90-E91-E92-E93-Car-rear-view-Camera-reverse-waterproof-for-GPS-/280976714744?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item416b846bf8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze czy ja gdzis napisalem ze w pln licze ?

https://www.google.com/search?q=change+money+uk&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t#q=1%20GBP%20to%20EUR

ale jak chcesz to mozemy cos pomyslec ml0da to ile tysi chcesz po tym kursie?

Eee no, zwracam honor :D Czytanie ze zrozumieniem... tyle ćwiczeń i nadal lipa. Sorry, racja po Twojej stronie :cool2:

To przez chciwość, już przeliczałam ile jeszcze kredytu mi zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mniejsza o kantory itd.pokaz jak to wyglada jak bedzie poskrecane. Bo na stronie aukcji wszystkie zdiecia pokazuja ze ktos to wbudowal tylko ze przy uzyciu photoshopa :duh:

Rozumiem ze sterowanie z kiery dziala i czujniki parkowania tez dzialaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mniejsza o kantory itd.pokaz jak to wyglada jak bedzie poskrecane. Bo na stronie aukcji wszystkie zdiecia pokazuja ze ktos to wbudowal tylko ze przy uzyciu photoshopa :duh:

Rozumiem ze sterowanie z kiery dziala i czujniki parkowania tez dzialaja?

 

Kolego masz tu lekturę ;) do czytania viewtopic.php?f=70&t=234818 , i jak tam wejdziesz to jeszcze moje linki odwiedź w tym poście . Będziesz wiedział co działa i co można dołożyć . Super radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial ale rozumiem ze podgrzewania foteli nie masz bo nie widze przyciskow u ciebie. Pytanie do kolegi co funtami za radio placil

Tak nie mam opcji podgrzewanych foteli, ale taka tez opcje posiada to radio, dzialaja czujniki parkowania bez zarzutu, sterowanie z kierownicy dziala zarowno regulacja glosnosci jak i odbieranie rozmow.

Obiecuje ze wrzuce fotki w tym tygodniu i nagram filmik zeby udowodnic ze to radio to nie jest jakas tragedia tylko naprawde przyzwoicie wykonany i dobrze dzialajacy kombajn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial ale rozumiem ze podgrzewania foteli nie masz bo nie widze przyciskow u ciebie. Pytanie do kolegi co funtami za radio placil

Tak nie mam opcji podgrzewanych foteli, ale taka tez opcje posiada to radio, dzialaja czujniki parkowania bez zarzutu, sterowanie z kierownicy dziala zarowno regulacja glosnosci jak i odbieranie rozmow.

Obiecuje ze wrzuce fotki w tym tygodniu i nagram filmik zeby udowodnic ze to radio to nie jest jakas tragedia tylko naprawde przyzwoicie wykonany i dobrze dzialajacy kombajn.

Kolego to teraz pomyśl dlaczego tak inni narzekają na ten kombajn :mad2: bo to chińszczyzna :mrgreen: Wychodzi na to ,że nam po prostu zazdroszczą udanego chińskiego zakupu heeee :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.