Skocz do zawartości

E91 Lift , pakowne auto ? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, pakowal ktos kiedys do auta komplet siedzen (fotele+kanapa+boczki) plus dwa zderzaki tyl i przod, wejdzie takie cos do auta po zlozeniu siedzen czy nawet nie zabierac sie za takie cos;) ?

 

pozdrawiam!

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie wejdzie...
Opublikowano
Przed liftem by weszło a po to marne szanse :norty:
BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Przed liftem by weszło a po to marne szanse :norty:

 

a co się zmieniło czyli co zepsuli w lifcie? :shock:

Opublikowano

Kolega jaja sobie robi. :lol: Gabaryty w środku są takie same przed i po lifcie.

Sam przedni zderzak ciężko wchodzi, a co dopiero reszta. Zapomnij!

Opublikowano
Ja zapakowalem dwa zderzaki i progi ale wygladalem jak cygan. Foteli juz nie upchasz
Opublikowano
Przed liftem by weszło a po to marne szanse :norty:

 

a co się zmieniło czyli co zepsuli w lifcie? :shock:

Żarcik taki mały :) nie ma szans ze wejdzie :/

BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Opublikowano
musisz wybierać albo fotele albo zderzaki
Opublikowano
Może zdemontować stare bez fotela kierowcy. Na miejscu zamontować wszystko. Fotel kierowcy i zderzaki powinien upchnąć :mrgreen:
Opublikowano

A mi się wydaje że wejdzie.

 

Swego czasu przewoziłem zderzak, przednie drzwi i błotnik w e46 sedan (bez składanych siedzeń). Tylko że wczesniej wyjąłem fotel pasażera (4 śruby) i zrobiła się taka luka że spokojnie jeszcze wiele rzeczy można by upchać. Póżniej musiałem tylko skasować błedy maty i napinacza.

W kombi powinno być jeszcze więcej miejsca. Nie wiem, ale byćmoże bardzo łatwo wyciągnąć całkowicie kanape, zamiast ją składać, plus fotel pasażera. Kanapa do przwiezienia praktycznie zajmnie miejsce starej, chociaż i tak jest płaska więc nie powinno być problemu. Zderzaki zależy czy kompletne z belkami czy sama powłoka bo wtedy łatwiej obok siebie położyć. No i fotele trzeba by rozłożyć.

 

Jak nie spróbujesz to się nie dowiemy.

Opublikowano
A mi się wydaje że wejdzie.

 

Swego czasu przewoziłem zderzak, przednie drzwi i błotnik w e46 sedan (bez składanych siedzeń). Tylko że wczesniej wyjąłem fotel pasażera (4 śruby) i zrobiła się taka luka że spokojnie jeszcze wiele rzeczy można by upchać. Póżniej musiałem tylko skasować błedy maty i napinacza.

W kombi powinno być jeszcze więcej miejsca. Nie wiem, ale byćmoże bardzo łatwo wyciągnąć całkowicie kanape, zamiast ją składać, plus fotel pasażera. Kanapa do przwiezienia praktycznie zajmnie miejsce starej, chociaż i tak jest płaska więc nie powinno być problemu. Zderzaki zależy czy kompletne z belkami czy sama powłoka bo wtedy łatwiej obok siebie położyć. No i fotele trzeba by rozłożyć.

 

Jak nie spróbujesz to się nie dowiemy.

Nie, no pewnie. Można w ogóle zdemontować wszystko ze środka. Zamiast fotelu kierowcy postawić np. taboret i wszystko wejdzie. Pytanie po co? Nie lepiej wypożyczyć przyczepkę ze Statoil za parę groszy i przewieźć to bezpiecznie w cywilizowany sposób, albo wynająć kuriera???

Opublikowano
  • Autor

nie no macie racje nie ma szans ze wejdzie.. jeszcze myslalem ze cos na dach wrzuci ale to juz cyrk ;)

 

jade vw caddi i po problemie..

 

pozdro i dzieki za odp ;) dobre z tym przed liftem to by weszlo hehe

Opublikowano
Nie, no pewnie. Można w ogóle zdemontować wszystko ze środka. Zamiast fotelu kierowcy postawić np. taboret i wszystko wejdzie. Pytanie po co? Nie lepiej wypożyczyć przyczepkę ze Statoil za parę groszy i przewieźć to bezpiecznie w cywilizowany sposób, albo wynająć kuriera???

 

Chłopaku wyluzuj. Nie sugerowałem nikomu jazdy na taborecie. Wymontowanie fotela pasażera w żaden sposób nie obniża bezpieczeństwa, zakładając że przewożone graty są prawidłowo zabezpieczone.

A jak ktoś nie ma haka to ma tą przyczepkę drutem przywiązać do zderzaka? Nie wiemy skąd i dokąd mają być te graty przewiezione bo być może taniej będzie zrobić dwa kursy niż wynajem kuriera.

Opublikowano
  • Autor

ps a tak z innej beczki, ten zderzak jest do KOMBI czy SEDANA, gosciu pisze kombi, ale jakos nie wydaje mi sie..

ma ktos dobre oko ;)

sory za pytanie ,ale nie chcialem zakladac kolejnego posta..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.