Skocz do zawartości

Tuner Tv


Misokus

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/kamera-cofania-bmw-m3-m5-x3-x5-x6-x7-w-wa-fv-i3833866648.html Planuje zamontowac kamere cofania.Tylko jedni pisza,ze potrzebuje Tuner Tv?.Na aukcji pisze ze :,będzie tego potrzebny interfejs zmieniający sygnał analogowy na sygnał RBG.Jak ktos cos wie to prosze o komentarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś użył :search: :search: to jest to opisywane w dziale viewforum.php?f=92

 

I dokładnie..kamera bez tunera nie działa :cool2: :cool2:

 

Akurat ten sprzedawca z linka jest mi znany i wystarczy,ze zadzwonisz i zapytasz... :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe da rady bo to tylko navi kolego a nie odtwarzacz.Potrzebujesz tuner tv i odtwarzacz dvd,kable plus kodowanie ....koszt taki,ze szkoda słów :wink: :wink: Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego , da się to zrobić na oryginalnych częściach : http://www.inchcape.com.pl/repozytorium/userfiles/viewers/bmw_11/index.html

strony: 15 i 16

 

i zaskoczyło mnie to stwierdzenie : " Zależnie od wyposażenia pojazdu na monitorze pokładowym wyświetlane są analogowe lub cyfrowe (DVB-T) programy telewizyjne. "

 

Czyli jakby był dostępny jakiś tuner cyfrowy do E83 , ale możliwe ze w każdej takiej gazetce piszą takie zdanie i może to się nie pokrywać z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W e83 oczywisćie był dostępny cyfrowy tuner tv. Sęk w tym, że ma dekoder mpeg-2 a jak wiemy w Polsce jest obowiązujący mpeg-4 i od jakiegoś czasu nie mam możliwości oglądania :cry2: czy może ktoś podpowie jak ten problem rozwiązać? Jakaś przeróbka? Gdzie? Za ile? Pozdrawiam :wink:
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pewien problem.Bawie sie w małe modyfikacje i mam problem z tunerem.Wiazke sobie zrobilem,tuner mam sprawny (sprawdzalem na innym monitorze).Sprawa wyglada tak ze po podlaczeniu tunera wyswietla sie na monitorze dodatkowa funkcja "telewizja".Problem polega na tym ze po wlaczeniu tv obraz miga przez 2 sek potem ciemnosc.Nie mogę sobie z rym poradzic pomoze ktos??

 

 

 

Juz nieaktualne.Machnąlem się z jednym przewodem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.