Skocz do zawartości

tankowanie gazu za zachodnią granicą (przejściówki??)


Rekomendowane odpowiedzi

czesc. mam e36 na gaz. w lato wybieram sie nia do Wielkiej Brytanii.slyszalem, ze zarowno w Niemczech, jak i w reszcie krajow, przez ktore musze przejechac koncowki do tankowania gazu są inne niz u nas i ze bez specjalnej przejsciowki nie da sie zalac gazu, tylko trzeba jechac na benzynie :/ nie wiem, ile w tym prawdy, ale troche mnie to martwi, bo jednak na takim dystansie bylaby roznica, gdybym jechal na benzynie, a nie na gazie, biorac pod uwage, ze na zachodzie miedzy cena benzyny a gazu tez jest spora roznica. poza tym planuje przebywac w Anglii jakies 2 miesiace, wiec tam tez chcialbym jezdzic "na gazie". w zwiazku z tym, chcialem sie zapytac, czy moze ktos wie, skad wziac takie przejsciowki i czy to wogole jest prawda?? dzieki za pomoc. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

W DE na stacjach paliw zostawiasz 50EUR "kaucji" na kasie i dostajesz przejsciowke ! Ale w Wielkiej Brytanii ? Tam na LPG nie chyba nie jezdza :mad2: Sa forumowicze z GB, moze oni sie wypowiedza...

 

pzdr :cool2:

oj jeżdżą, jeżdżą

a przejściówki kupisz np. na allegro

EFES Kebab House - Najlepszy Kebab w mieście!!!

http://img470.imageshack.us/img470/4254/efeswq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie.Z racji że posiadam auto takie a nie inne to o gazie narazie nie myśle bo chyba co nie którzy by mnie odrazu wyśmiali :oops: Trase PL-GB pokonywałem wiele razy a ostatnio Primerą2.0GT oczywiście zagazowaną :mrgreen: W niemczech na dobrą sprawe wiele stacji posiada na4 dystrybutory z gazem conajmniej 1 z polską końcówką!!! :mrgreen: Ale warto mieć własną przejściówke by nie stać w kolejce"polańskich" :norty: Ta sama końcówka jest w belgii +instrukcja obsługi dystrybutora w języku polskim :jawdrop: Holenderska natomiast jest identyczna jak Brytyjska i w tą radze sie zaopatrzyć :cool2: bo bez niej ani rusz!!!Gaz w Niemczech Holandii i belgii jest pierwszej jakości!Natomiast w GB nic specjalnego :evil: no i cena oscyluje w granicach połowy ceny benzy(około 41-46 pensów/litr w Londynie a po za tankowałem nawet za 34 p!!!)No i stacjii LPG jest tu niezawiele ale tragedii nie ma.Moja rada to przy autostradach w GB zjeżdzaj na serwisy i sprawdzaj bo niektóre mają gaz a nie piszą na tablicach informacyjnych!

Pozdrawiam :cool2: [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
chlopaki a jak wyglada sprawa w chorwacji??czy potrzebne tez sa przejsciowki??bede wdzieczny pozdrawiam

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.