Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to ponownie ja, drodzy koledzy mam kolejną prośbę możecie m prześwietlić ten samochodzik jak to wygląda? I wypowiedzieć sie? W ofercie jest niby lift chociaż ja swoim niewprawionym okiem nie ujrzałem go ^^ :P Ale to mała wada, patrząc jeśli cały będzie ok.

 

http://tablica.pl/oferta/bmw-320d-e46-2001r-lift-czarna-zarejstrowana-CID5-ID4AhgT.html#0935faacb4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnei sam widze ze z listopada 2000 jest a nie 2001. No właśnie ta kierownica mnie zdziwiła jeśli nie lift. A felgi mi sie podobają nawet, żę chinskie to oc tam nie mam jazdy na BBS :8) ważne aby nie porysowane były.

 

 

 

I mam Takie pytanie na zdjęciu co widac jej prawy bok wydaje mi sie ze ma przód tak strasznie wysoko? czy to złudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest z Włoch, więc musisz się liczyć z tym, że było przynajmniej poobijane z każdej strony. Kierownica nie boli, bo widać, że ktoś sobie dołożył multifunkcję (o ile to działa oczywiście) to jest na plus, ale te lampy... No nie wiem, cena wydaje się być OK za dobre auto - trzeba by podjechać i popatrzeć. Auta bym nie skreślał, ale nastawiał się na malowane dookoła.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak, ja podjezdzam tam z osobąz forum która zaoferowała mi pomoc z sprawdzeniu autka, wiec pewnie bedize fotorelacja na forum co i jak to wygladało, blacha jak blacha, ze kiedyś było poobijane ale jakłądnie pomalowane to ok, nie oczekuje niewiadomo czego za autko 14 letnie, i za tą cene. ja to sie boje o silnik aby turbina była w miare zdrowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
aby turbina była w miare zdrowa...

Turbina to mały problem w tym silniku, uwierz mi że mogą Cię czekać większe wydatki .

Druga sprawa to taka ,że nie jest to żadna "wersja poliftowa" tylko M47 czyli 136km .

Sprzedający wpisał 2001r. "wersja politowa" i szuka jelenia :duh:

Edytowane przez arturo e39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ja to juz zauwazyłem odrazu. Ja sie boje abym pojezdził nia troche zanim zacznie padniać tzn najlepiej aby nie padała a jak ma padac to pomału aby mógł ją po kawałku ratowac ^^

 

A co do liftu to juz mam coś do zbijania ceny ^^

 

Do zbijania ceny, to raz, dwa - wiesz, to Ci daje pojęcie o stanie umysłu sprzedającego. Jeśli kłamie - wyczaisz i można zwyczajnie cisnąć jak dziwkę, bez oporów i do bólu. Ale może się zdarzyć, że trafisz na typa, który faktycznie myli pojęcia, wtedy uświadamiasz mu pomyłkę i symbolicznie z ceny zejdziesz. Sądząc jednak po ogólnym opisie i celowym błędzie z rocznikiem - koleś po prostu cwaniak... Zresztą, z Płocka, a ten Płock to jakoś dobrej opinii nie ma... :mrgreen:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłem to normalny poważny głos, Na podłączenie pod kompa sie zgodził nie ma problemu... A myśle ze ten lift to taki "huyt maketingowy" xD aby wiecej ludzi sie zainteresowało moze ktos nie zna sie i kupi

 

 

Mi sie marzy Czarna ^^ wiec taki chętny jestem aby ją obejrzec. W sobote jade zobaczyć.

 

 

 

A tak co do autka coś jeszcze widać po zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.