Skocz do zawartości

szum dochodzacy ze skrzyni biegow


wojtek n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam 20d przejechane 13 tys i problem ze skrzynia czy to możliwe ??? Objaw jest taki na postoju silnik odpalony stojąc w kanale dochodzi odgłos ze skrzyni szum .Podczas jazdy na 1 2 3 4 biegu w momecie puszczenia pedalu gazu slychac ewidetne zerzenie a nie szum najmocniej na 4 .panowie co byscie obstawiali jutro jestem umówiony w aso Niemcy sam jestem ciekaw .mam nadzieje ze nie narobiłem bałaganu zakladajac nowy temat pozdrawiam . :?: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze będę szczęśliwym pierwszym właścicielem ale życie jest okrutne .Dwumas wykluczam troszkę się nawymieniałem tego dziadowstwa .O 17 NIEMIEC jeszcze nic nie wiedział .Jak go przewiozłem to robił miny jak zdziwiony kot a na koniec powiedział że nie słyszał a moja żonka słyszy .Powiedział ze sprawdzą stan oleju ,na co ja spytałem czy sugeruje ze nie nalali w fabryce, zapowietrzył się to ja do niego żeby lepiej spuścili olej do czystego i szukali opiłków tak przeczuwam .Dodam że nie katuje aut i szybko nie zmieniam ale czuje że czas na zmiany . Swoją drogom zastanawiam się nad 420D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią niemcy z aso ze auto do odebrania.Jadę pytam co było a pan że nic i jest wszystko ok .Zaprosiłem go na jazdę i pohwili powiada że auto jednak musi zostać .Na pytanie czy sprawdzali jakość i stan oleju zamilkł , po czym przyznał że nie sprawdzali .Zobaczymy co będzie się działo jutro. Dodam że dzisiaj jezdził inny gość.pytałem dlaczego nie dadzą potestować mechanikowi żadne odpowiedzi z ich strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE NIC W TEMACIE centrala nie wyraziła zgody na wymianę a nawet twierdzą że takie szumy są dopuszczalne i niektóre egzemplarze tak mają .Mechanik śmiał się z takiej decyzji powiedział że nikt nawet nie przyjechał z centrali tylko kazali nagrać filmik na którym nic nie słychać .doradzili żeby się w polskim aso umówić i wrazie takiej samej opini odwoływać się ,czyli jak zawsze SĄD .Żądałem kopi korespondencji z centralą nie wydali ,dali do wglądu. Co doradzacie w takiej sytuacji. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz. Ale może być ciężko. Na filmiku musi to być tak nagrane by było wyraźnie słychać usterkę. Taki standard postępowania.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
widać a niemieckim ASO też lecą :mad2: ... pojedz do ASO w Polsce," pogadaj " tak zeby stwierdzili, że nadale się do wymiany ,( zobacz opiłki nie wiem czy seryjnie jest montowany magnes w korku) , odwołaj się -jak nie to sąd zostaje
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do innego aso szoruj !

Wiadomo ,ze kazdy ASO to inna firma i inni ludzie ...

 

btw.

 

nie jestes przypadkiem z NRW ? Jakbys byl to dawaj do ASO w Essen - mili i konkretni ludzie , jeden w mech inz. to polak :cool2:

 

btw2..

wojtek_n - nie jestes przypadkiem kolejnym przypadkiem trollowania tego forum ? :norty:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co caman.że niby po niemcach jade to opowiem coś jaszcze mieli naprawić zaślepki od sprysków no i zrobione tyle że na drugi dzień po trasie wrocław bogatynia prawy dekiel dostaje w chuj a lewy nie domknięty zaglądam a w lewym mocowanie sprężynki złamane .Napewno odpadło od wiatru , więc nie sugeruj że troluje forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
sprawa wygląda tak zaślepki sprysków wymienili na nowe.skrzynia będzie wymieniona zamówili nową i ustalili termin wymiany, w aso niemcy pytanie dlaczego nie od razu? pozdrawiam i z chęciom sprzedam że tak powiem zadbane bmw tel 604558181 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.