Skocz do zawartości

E36 Compact + JBL GTO 1200B


ToXiCDeAtH

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie wsadziłem do mojego nie za dużego bagażnika JBL GTO 1200B + wzmacniacz magnat wszystko chodzi naprawdę rewelacyjnie oprócz jednego. Klapa od bagażnika drży razem z szyba + do tego odgłos drżącej rejestracji :(

czy jest jakiś sposób by to jakoś wyciszyć ?

 

pod rejestracje podłożyłem gąbki jednak nie za bardzo pomogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do ciebie jaki wzmacniacz wsadziles konkretnie model bo ja tez planuje wszadzic do mojego compacta ten subwofer co ty masz i wzmacniacz magnata i moze bys mogl napisac jakie masz glosniki przednie byl bardzo wdzieczny POZDRAWIAM WSZYSTKICH :twisted:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm podam dokladnie jak wroce do domu natomiast juz teraz moge powiedziec ze nie wiem czy bym kupil drugi raz taki zestaw naprawde nie do Compacta .. za duza moc wszystko sie trzesie a na zewnatrz z tylu slychac przykry dzwiek klapy .

 

w środku i z przodu natomiast jest glebokiiiii basss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przymierzam się do tego żeby zamontować jakiś sub. Większość postów na tej stronie opisywała, że ciężko uzyskać dobry bas w E36 coupe i sedan... do momentu jak nie opuści się tylnych siedzeń. Przy nie złożonych siedzeniach cała moc z sub-a idzie właśnie na tylną klapę. Co oznacza, że lepiej słychać na zewnątrz niż na zewnątrz.

ToXiCDeAtH napisz jak to u Ciebie to wygląda, czy warto w to wogóle się bawić. Choć z drugiej strony chciałbym mieć sub-a.

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz podaje

Wzmacniacz MAGNAT HOT ROD 2000 zmostkowane 2 kanały

Sub JBL GTO 1200B

Przewody Hamman

Radio/Mp3 Pioneer

 

reszta głośników standardowe w zupełności dają rade ponieważ wyciszyłem w nich basy także grają midem i sopranem natomiast cały głęboki basss daje Sub .

 

Ogólnie i w środku i na zewnątrz gra to ślicznie jednak jedynym mankamentem w Comactach jest tylnia klapa z szybą która bardzo drży powodując z tyłu samochodu nie miły dźwięk. w środku tego kompletnie nie słychać jednak na zewnątrz z tyłu samochodu tak :/

 

W środku miły masaż pleców dla pasażerów z tyłu a na zewnątrz przyjemny bas dla reszty ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.