Skocz do zawartości

[e34] Touring- ogrzewanie tylnej szyby, duzy problem


thor88

Rekomendowane odpowiedzi

Witjacie wszyscy. Poszukuje przyczyny braku ogrzewania tylnej szyby w moim aucie. Od momentu kupienia go ogrzewanie tylnej szyby i lusterek nie dziala. O ile jeszcze nie sprawdzalem czy mam podgrzewane wklady lusterek (po VIN wychodzi, ze jest podgrzewany kluczyk/lusterka) o tyle tylna szyba jest na chwile obecna wazniejszym problemem. Zatem po kolei.

Samochod wyposazony w klimatyzacje manualna.

Wlacznik ogrzewania reaguje (zapala sie zolta lampka)

Bezpiecznik pod siedzeniem sprawny

Po podniesieniu samej tylnej szyby po lewej stronie sa przewody. Dwa osobne (tak mi sie wydaje) majace kolory czarny i brazowy) sa do ogrzewania szyby i na nich nie mam pradu. Kostki czyste, brazowa lekko zasniedziala czyli domniemam, ze jest to minus, czarna czysta ale pradu nie ma:(

Reasumujac prad nie dochodzi do tylnej szyby.

Przepraszam za brak PL znakow.

Moja prosba jest taka. Jaka jest "droga" pradu do szyby. Zaczyna sie od akumulatora, pozniej bezpiecznik czy przelacznik?

Ktoredy ida przewody do ogrzewania tylnej szyby?

http://www.motostat.pl/user_images/63835/icon4.png

Nawet najdalsza droga zaczyna się od pierwszego kroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PROBLEM ROZWIĄZANY!

 

Ogrzewanie tylnej szyby w e34 m50b20 Touring działa wyłącznie na uruchomionym silniku. Okazało się, że kabelek był przełamany przy zawiasie tylnej klapy. Niestety sprawdzałem całość elektryki na włączonym zapłonie a nie na włączonym silniku i dlatego prąd nie dochodził do kostek w tylnym słupku.

 

Dzięki za pomoc.

http://www.motostat.pl/user_images/63835/icon4.png

Nawet najdalsza droga zaczyna się od pierwszego kroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.