Skocz do zawartości

Usterka podgrzewania foteli - oparcie grzeje, siedzisko nie


pawel_e81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Podgrzewanie foteli w E60 padło... Siedzisko zimne, oparcie fotela grzeje.

Sprawdzałem również w I drive rozdział mocy grzewczej fotela i przy ustawieniu na max siedzisko, również nic się nie dzieje.

Czy to jakaś typowa usterka ? Kto mi to naprawi ? Będę jutro w Warszawie akurat jeżeli to pomoże ;)

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam, uważaj, żeby nie przepaliło Ci skóry na siedzisku. U mnie jest taka dziurka jak by od papierosa (siedzisko pasażera nie grzeje). Wg info jakie wyczytałem na tym forum to właśnie przez matę grzewczą która się zepsuła. Co do wymiany/naprawy nie mam pojęcia ale chętnie się dowiem jak sobie dałeś rade ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie grzeje fotel pazażera. Mam błąd "brak komunikacji z modułem" czy coś takiego. Zamieniałem moduły stronami i są ok. Wygląda na to jakby coś było z zasilaniem nie tak. Znacie kogoś w Warszawie kto mógłby na to rzucić okiem?

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopie temat bo mam dziwna sytuację.

Odebrałem auto z naprawy i gdy włączyłem ogrzewanie foteli to poza palenie m sie kontrolek nie ma żadnego efektu - zarówno u pasazera jak i kierowcy. Dodatkowo nie działa mi syrena od alarmu. Komp nie pokazuje zadnych usterek.

W warsztacie naprawiali mi drobne usterki lakiernicze: uzbierało się kilka drobnych wgniotek które mi wizualnie przeszkadzały, w tym jedna malutka w dachu ale 1 cm od panoramy - przez co zdejmowali podsufitkę i dach.

Do warsztatu planuje przyjechać we wtorek, moze ktos wie gdzie szukać przyczyny i co to jest? Bezpieczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat bo mam dziwna sytuację.

Odebrałem auto z naprawy i gdy włączyłem ogrzewanie foteli to postąd

alenie m sie kontrolek nie ma żadnego efektu - zarówno u pasazera jak i kierowcy. Dodatkowo nie działa mi syrena od alarmu. Komp nie pokazuje zadnych usterek.

W warsztacie naprawiali mi drobne usterki lakiernicze: uzbierało się kilka drobnych wgniotek które mi wizualnie przeszkadzały, w tym jedna malutka w dachu ale 1 cm od panoramy - przez co zdejmowali podsufitkę i dach.

Do warsztatu planuje przyjechać we

wtorek, moze ktos wie gdzie szukać przyczyny i co to jest? Bezpieczniki?

 

 

Proponuję ci aby sprawdzili kostki w module "DWA".W podsufitce na środku i przy lusterku wewnętrznym.Dochodzi tam CAN i stąd te błędy.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.