Skocz do zawartości

(F25) 20d problem z DPFem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Moderatorzy

Czy ktoś z Was jeździ większość czasu w mieście (krótkie odcinki) i czy miał już problem z DPFem?

Jeśli tak to po jakim okresie i jak się to objawia?

Będziesz Miał Wydatki

 

 

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

@Kruk: ile procentowo jeździsz w mieście, a ile na trasie?

 

Pytam, bo rozważam drugi samochód z 20d i zastanawiam się czy się sprawdzi, jazda głównie w mieście... tyle ostatnio trąbią o zapychających się filtrach cząstek stałych.

 

Ktoś jeszcze ma "miastowe" doświadczenia z 20d?

Będziesz Miał Wydatki

 

 

Opublikowano
Na trasie nie jeżdżę nią praktycznie wcale.

170 tys. km po miescie? Rozwozisz pizze? :norty:

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Opublikowano
Kupiłem miesiąc temu :)

X3 -> 5er -> X3? Naprawde?

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Opublikowano
Kruku, masz juz drugie X3, czy teraz wybrales inny silnik niz 20d? Jesli tak to prosze o porownanie ;)
Opublikowano
To napisz przynajmniej jak jeden 20d wypada wzgledem drugiego 20d :mrgreen:
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Opublikowano
  • Moderatorzy
Kupiłem miesiąc temu :)

X3 -> 5er -> X3? Naprawde?

 

Naprawdę :)

Jazda F25 oczywiście ustępuję F10 ale cóż... zimą 4x4 musi być, poza tym ileż można jeździć jednym samochodem :norty:

Opublikowano
a mówiłeś, że kupisz tym razem X6 :(
Opublikowano
Kupuję używane i nie zawsze trafię to co chcę.

Nastepny kup ze Stanow - pomoge Ci sprowadzic. :cool2:

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Opublikowano
Przy dolarze za mniej niz 3 zlote, to sie bardziej niz oplaca. Dobrze wyposazony, nowy 35i za 50k czyli +-150k pln + akcyza i vat, to i tak jest duzo taniej niz u Was. :)

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy
Przy dolarze za mniej niz 3 zlote, to sie bardziej niz oplaca. Dobrze wyposazony, nowy 35i za 50k czyli +-150k pln + akcyza i vat, to i tak jest duzo taniej niz u Was. :)

oj, policz dobrze.... VAT 23% + akcyza 18,9% + transport + zmiany na rynek EU... skóra nie warta wyprawki... jak będzie po >2,5 można się zastanowić

Będziesz Miał Wydatki

 

 

Opublikowano
Zmiany na EU + Transport to max.3000 USD :D
Opublikowano
Wspolpracuje tutaj z pewna firma i od czasu do czasu wyslam do PL. Naprawde sie oplaca. :)

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Opublikowano
U pana Mietka w garażu?

NIE ,oryginalne części BMW :-)

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy
Wspolpracuje tutaj z pewna firma i od czasu do czasu wyslam do PL. Naprawde sie oplaca. :)

Jak USD jeszcze spadnie, to na kolanach :D przyjdę do Ciebie z prośbą o sprowadzenie jakiejś "bejcy"

Będziesz Miał Wydatki

 

 

Opublikowano
Myślę ,że cena dolara nie ma znaczenia ,przed chwilą skonfigurowałem swoje auto (28 i) w BMW Polska. Różnica na korzyść Stanów to ponad 90 000 PLN... :D
Opublikowano
Ameryka nie pozwoli sie zrobic w jajo
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.