Skocz do zawartości

emblemat na maskę


ksionc

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie - jakieś tandetne. jeszcze przed znimą zauważyłem że pękła folia ale ją podkleiłem. przy ostatnim myciu odleciała w kosmos pod ciśnieniem karchera :wink: a co do wymiarów to mierzyłem i mi wyszło ze 82mm ale znaczek siedział w masce i pomiar nie był dokładny. z tego co widziałem na allegro to znaczek powinien mieć wymiar 80mm. jest tego troszkę na alllegro ale w większości to plastiki a nie metalowa i nie mam jakoś do nich zaufania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kiedyś miałem podobny problem tylko z tyłu bo nie miałem wogule znaczka. W ASO kusztuje on ok 70-80 zł o ile dobrze pamietam. Jak by ktos chciał kupić gdzieś na allegro to musi być to konkretnie znaczek od E39 i chyba nowszych nie jestem pewiem bo od E36 nie pasuje ma większą srednice bolców mocujacych i nie wchodzi w otwory w masce lub klapie z tyłu.

 

Pozdrawiam.

 

P.S

 

Jak będę przy samochodzie to podam wam wymiary emblematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wymienilem emblemat, nowy na Narbutta kosztowal rowno 60zl.

 

z tego co czytalem na forum to chodzi o sklep w wawie na narbutta tak? a jak jakosc tego znaczka? mozesz podac dokladne wymiary starego/nowego? srednica, srednica bolcow, odleglosc pomiedzy nimi itd :D bede wiedzial jakiego dokladnie szukac.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=23742&highlight=

jeżeli ktoś zna temat to proszę o porade :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem na forum to chodzi o sklep w wawie na narbutta tak? a jak jakosc tego znaczka? mozesz podac dokladne wymiary starego/nowego?

 

tak chodzi o sklep przy ul.Narbutta (z Puławskiej w prawo w Narbutta i jakies 100m po lewej stronie- duzy szyld BMW), znaczek jest oryginalny BMW, takze jakosc "fabryczna". Wymiarów niestety nie mam (ale zadzwon do sklepu to moze Ci podadza)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki albi, zajade dziś do serwisu bmw w białymstoku i sprawdze ile chcą za taki znaczek. sorki za OT ale możesz mi napisać jak go wymieniłeś? widziałem gdzieś na stronce że trzeba go podwarzyć najlepiej karta a potem śrubokrętem czy tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT ale możesz mi napisać jak go wymieniłeś? widziałem gdzieś na stronce że trzeba go podwarzyć najlepiej karta a potem śrubokrętem czy tak?

 

sprawa bardzo prosta, ja użyłem małego płaskiego śrubokręta zawiniętego w szmatkę - wsunąłem śrubokręt na jakieś 1,5 cm pod znaczek i delikatnie podniosłem do góry, później ten sam zabieg po przeciwnej stronie znaczka, następnie wystarczy już tylko rękami wyciągnąć znaczek. Nowy się poprostu wciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.