Skocz do zawartości

GŁOWICA cd.?????


Slawek W.

Rekomendowane odpowiedzi

:mad2: :mad2: Przypomne problem-olej w układzie chłodzenia.

Więc tak:uszczelka cacuś,głowica sprawdzona w specjalistycznym zakładzie-bez najmniejszych uwag.

Więc pozostał chyba tylko blok do sprawdzenia. :?:

Co o tym sądzicie drodzy Panowie :?: :?:

ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze to olej ,jak to poznajesz??? Moze ktos kiedys cos robił i dostał sie mu olej do ukladu chłodzenia.podobno musiał bys wtedy układ z 10 razy płukac zeby sie tego pozbyc.Ubywa ci w silniku czy jak :?: :?: :?: Napisz cos wiecej.Ja w pekniety blok nie wierze. :naughty: :naughty: :naughty:
images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze to olej ,jak to poznajesz??? Moze ktos kiedys cos robił i dostał sie mu olej do ukladu chłodzenia.podobno musiał bys wtedy układ z 10 razy płukac zeby sie tego pozbyc.Ubywa ci w silniku czy jak :?: :?: :?: Napisz cos wiecej.Ja w pekniety blok nie wierze. :naughty: :naughty: :naughty:
:duh: J a też nie bardzo wierze w to ale może dzisiaj uda mi się to sprawdzic na 100%.

W silniku ubywa ponad miare,a na pewno olej bo aż chłodnicę wody przytkało.Przecież to widać,a zresztą sam nie robię tylko u zaprzyjażnionego mechanika i on taką samą diagnozę postawił.

Został mi tylko układ korbowo-tłokowy do demontażu i pozostanie czysty blok.Muszę sprawdzić żeby spokojnie spać.

O wyniku badonia bloku napisze. :hand:

ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2: :mad2: NO i stało się!!!!!!!!!!1Jestem uziemiony!!!!!!!!Blok pęknięty-silnik padł.

POSZUKUJĘ silnika3,5l.Może komuś zbywa!

 

hmmm... :think:

 

mialem podobny problem... :(

 

i polecam... http://xedos.com.pl/ :cool2:

maja kompletne silniki...

M30 R6 3,5... to koszt okolo 2000 zł...

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek W. Jakie miałes dokładnie objawy tego oleju w płynie i jakie ilosci? :?: :?: :?: :?:

:duh: Dokładne objawy?Cóż-,,masło,, na korku zbiorniczka wyrównawczego, ,,szum,, na bagnecie, wzrost temperatury-chociaż niewielki,ubytek oleju w silniku - nie potrafie określic ilości ale trzeba było uzupełniać,no i ubytek też płynu chłodzącego.Również płyn zmieniał kolor,zrobił się tłusty - i z tymi objawami pojechałem do warsztatu z kąd już nie wyjeczałem (narazie).

Tak to Miras z grubsza wyglądało. :cry:

ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Ja tez mam co jakis czas na korku z zbiorniczka wyrownawczego troszeczke masełka,co np.pare dni wytre to znow sie pojawia(TAK 1milimetr na korku ) temp mam ok ,na bagnecie wszystko ok,oleju nie ubywa tylko ja juz rok tak jezdze i ogolnie wszystko ok. pojawiło sie to od czasu jak zmieniałem rok temu uszczelke pod glowica no i w trakcie zrzucania głowicy olej dostal sie do kanałow wodnych. ja po poskładaniu głowicy nalałem tylko nowego plynu i teraz te resztki oleju jakie sie tam dostały to wytraca do korka. Ukladu chłodzenia nie płukałem a jesli nawet bym to zrobił to podobno kilka razy trzeba płukac zeby tej oliwy sie z tamtad pozbyc. (Tak słyszałem :roll: ) Wrzuc fotki tego bloku peknietego jak bys mogł . :shock: :doh:

Pozdrawiam Miras

images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.