Skocz do zawartości

kilka gadżetów - akcesoria oryginalne


anwod

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dostałem kilka gadżetów z katalogu akcesoriów BMW. I tak bardzo polecam wieszak na marynarkę montowany do zagłówka. Mega wykończenie, widać jakość - ogólnie udany prezent :-) Dostałem też uchwyt do pasa. Akurat w f21 sięgnięcie do pasa jest bardzo niewygodne. Nie ma szans nie okręcając się całkowicie do tyłu, chyba że ktoś jest z gumy, więc pomyślałem że taki uchwyt pomoże. Powiem tak - kiepścizna. Jakby Wam kiesyś przyszło do głowy to odradzam. Kiepsko wykonane, element "trzymający" pas jest z cienkiego plastiku i przy szybkim ciągnięciu za pas wygina się niemiłosiernie a dzisiaj wyrwał się z zaczepów :shock:

 

Reasumując: wieszak - klasa :-) pełna rekomendacja, uchwyt do pasa - lipa, odmrażacz do szyb jak to odmrażacz :-) ale firmowy !, mata do bagażnika jakościowo super ale funkcjonalność słaba bo nie wypełnia całej przestrzeni bagażnika i jest dość sliska.

 

i uwaga na dywaniki zimowe tylne - do f20 są inne niż do f21. Jak ktoś jest estetą to może przeszkadzać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anwod farciarzu!! Ciebie jak widać obdarowują, ja musiałem sam sobie sprawić podarki, czekają już na mnie w ASO nakładki (karbon) na lusterka, osłonka przełącznika zmiany biegów, listwy na uchwyty drzwiowe i na kokpicie (karbon - alcantara) wszystko M Performance, montaż w przyszłym tyg.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.