Skocz do zawartości

problem z klockami przod e91 320d


krzysiek85267

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem ze zaswiecila mi się pomaranczowa kontrolka od klockow z przodu wiem ze musze wymienić ale jestem za granica w szwajcari za jakiś tydzień będę jechal do polski do pokonania mam ok 1600 km czy dojade na tych klockach na oko jak patrzyłem to maja około 4-5mm wymienil bym tu ale w serwise temin dopiero za jakes 1.5-2 tygodnie no i strasznie drogo bo ponad 500ch czyli jakes 1600zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero stresa, nic nie powinno się stać. Nie hamuj za często z 300km/h to dojedziesz bez najmniejszego problemu ;)

 

 

dzięki pocieszyles mie normalnie bym je wymienil wcześniej ale komputer pokazywal jeszcze 12 000 ostatnio to stwierdziłem ze co będę szukal i w sumie i tak miałem w planie teraz w grudniu w Polsce je wymienić bo zawsze to taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zapaleniu się kontrolki od klockow przejeżdzilem dokladnie jeszcze rok, kiedy na prawde wymagały już wymiany, także spokojna głowa. Minimum okładziny dziernej w/g BMW to 3mm

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spoko ze mogę smialo jechać jeszcze i dzięki za odpowiedzi , chociaz swoja droga dzisiaj mi ta kontrolka sama zgasla i pokazuje ze wszystko w pozadku rozumiem ze może jeszcze czujnik calkem się nieprzetarl i zamyka obwód ale chyba komputer powinien takie zeczy zapamietywac ale mniejsza z tym tak czy tak w Polsce wymieniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dojedziesz spokojnie, zamykam warsztat w PL otwieram w CHF :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena roboty tu jest strasznie droga godzinka pracy jednego mechanika wacha się od 100 ch do 150 ch :duh: a do najszybszych oni nie naleza raz wymieniale szybe przednia w e46 naszczescie na ac kosztowalo to 1120 ch robili to prawie 4 godziny, niestety za jakiś czas miałem znowu pecha w Polsce dostałem kamyczkem wymieniłem w Polsce na pilkinktona 450zl okolo 1.5 godzinki pracy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.