Skocz do zawartości

520d 2006 problem z CD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Jako posiadacz pierwszego e60 mam pytanie odnośnie czytnika cd

 

Co jest auto nie widzi płyt cd tzn. w enterteiment nie mogę wybrac opcji CD jako źródła dźwięku (pali sie na szaro) mam dużą navi i zmieniarke na cd (jej chyba też nie widzi). Czytnik cd z przodu działa w sensie wpuszcza i wypusza płyte ale jej nie czyta podobnie zmieniarka sprawdza każda cd ale na monitorze nie moge jej wybrać (nie mam nawet obok opcji cd tych kilku płyt)

 

jesli to istotne to dodam ze płytę od navi czyta bez problemu

 

może to jest coś banalnego w opcjach tylko ja jestem cienki w uszach

 

dzięki

Opublikowano
To witam w gronie ,mam ten sam problem,z tym ze mam mniejsza navi.......moze podpowie ktos cos???

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Opublikowano
  • Autor

Ja jeszcze na chłopski rozum myśle ze to jakieś bezpieczniki czy cos?

 

Cos robiłeś juz z tym?

Opublikowano
Tak się dzieje, jeśli nie może odczytać płyty. Wyczyścić czytnik, spróbować z nowa płyta CD.
Opublikowano
  • Autor

Jeśli miałbym tylko czytnik pod navi to rozumiem ale auto nie widzi tez zmieniarki :norty:

 

Chyba trzeba zainwestować w kabel do inpy :cool2:

Opublikowano
  • Autor

dopiero doszłem do tego ze dvd też czyta płyty audio :mad2:

 

muzyka gra :cool2: (mimo ze navi prof to jeśli chodzi o jakość dzwieku to chyba mam najuboższą wersje) ale dalej nurtuje mnie pytanie dlaczego w ogole opcja CD jest dla mnie i czytnika cd i zmieniarki niedostępna.

czytam wątki na forum i dochodzę do wniosku ze możliwe ze system złapał jakieś błędy i potrzeba update'u sterowników

Opublikowano
  • Autor
A przypdakiem nie wsadzasz tam plyt mp3?

 

Zmieniarka czyta tylko plyty orginalne lub nagrane czasowo.

 

no niestety nie nagrywane audio albo oryginały próbuje i nic

dvd czyta to co wypale na swoim krążku.

 

myśle ze problem nie leży tu w nośnikach :mad2:

Opublikowano
  • Autor

mazury

 

zauważyłem jeszcze jedno czy kazde e60 ma tuner TV bo nie ma u mnie też opcji TV w enterteinment

czy czytnik cd i zmieniarka nie są do niego podpięte?

 

może ktoś wyciągnął albo jest uszkodzony dlatego nie widzi cd ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.