Skocz do zawartości

Najlepszy wydech do 335i?


lucabudal

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cena za sam sprzet z dostawa.

Wiesz moze ile mniej wiecej kosztowalby montaz razem z wyrzezbieniem dyfuzora?

Jak patrzylem ceny z USA to zaplacilbym okolo 40% mniej, ale do tego koszt wysylki spory, a jesli okazaloby sie, ze trzeba zaplacic clo wyszloby podobnie no i czas oczekiwania dlugi.

 

 

 

Tak duze paczki sa zawsze prawie sprawdzane, zaplacil bys 10% cla +23% VAT + koszt przesylki czyli zaplacil bys wiecej.

 

No wlasnie przez wielkosc i wage produktu wolalem nie zamawiac z USA.

Jedyne co zamowilem z USA to produkty burgertuning, jednak mysle, ze jezeli zamowie z ebay

com carbonowe lusterka i inne mniejsze rzeczy powinno byc ok.

Chociaz moze ten sposob zadzialalby rowniez na remus race exhaust? Na paczce pisza, ze produkt uzywany, zanizaja sporo cene. Wtedy gdyby przyszlo placic clo i vat byloby sporo mniej.

Jednak mysle, ze cena 6 tys zl z dostawa to dobra cena i nie musze czekac az przyjdzie paczka z USA.

Produkt juz zamowilem, jednak wysla go do mnie za okolo 3 tygodnie, poniewaz wyjechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mysle, ze cena 6 tys zl z dostawa to dobra cena i nie musze czekac az przyjdzie paczka z USA.

 

No i masz gwarancje co na produkt za 6 tysiakow nie jest sprawa pomijalna...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się nie chce wierzyć,że przy Remus Race bedzie min.15KM upgrade'u...

czy tylko ja jestem takim sceptykiem? czy ktoś już może znalazł jakieś wykresy

potwierdzające te wartości?

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się nie chce wierzyć,że przy Remus Race bedzie min.15KM upgrade'u...

czy tylko ja jestem takim sceptykiem? czy ktoś już może znalazł jakieś wykresy

potwierdzające te wartości?

No wlasnie mi tez nie.

Jak szukalem informacji o remus race znalazlem, ze komus przybylo 5 czy 7 koni i tez mysle, ze te 5-7 koni jest realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się nie chce wierzyć,że przy Remus Race bedzie min.15KM upgrade'u...

czy tylko ja jestem takim sceptykiem? czy ktoś już może znalazł jakieś wykresy

potwierdzające te wartości?

No wlasnie mi tez nie.

Jak szukalem informacji o remus race znalazlem, ze komus przybylo 5 czy 7 koni i tez mysle, ze te 5-7 koni jest realne.

Ja może z innej beczki ale w mojej byłej E46 330d pomodzonej po założeniu eisenmanna race miałem przyrost około 15 koni, więc wszystko możliwe że będzie taki i u was :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mogę potwierdzić że w MGM robią solidne wydechy...widziałem,słuchałem i choć

osobiście zdecydowałwm się na coś względem tego z wyższej póły...polecam chłopaków

ze Śląska :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę potwierdzić że w MGM robią solidne wydechy...widziałem,słuchałem i choć

osobiście zdecydowałwm się na coś względem tego z wyższej póły...polecam chłopaków

ze Śląska :8)

 

 

Ja również polecam Michała i MG motorsport. Obecnie mam drugie auto z wydechem od niego , pełen profesjonalizm i jakość na najwyższym poziomie. :cool2:

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za info!

A czy ktoś moze sie orientuje ile mniej wiecej kosztuje taki wydech u niego?

 

Około 3000 zł , załeży to od wielu detali / średnica. ilość tłumików , końcówki/ .Wyślij zapytanko na maila , Michał na pewno odpowie. :)

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przymierzam się do zmiany wydechu na axleback Eisenmann tylko nie wiem czy lepiej brać wersję Sport czy Race? Jest tu ktoś kto ma u siebie w aucie albo słyszał je na żywo? Chodzi mi o głośność bo w fakt, że Race brzmi lepiej chyba nikt nie wątpi :wink: przeglądnąłem chyba całego YouTube, a dalej nie wiem na co się zdecydować.

Pytanie brzmi czy Race jest na tyle lepszy od Sporta żeby się na niego pokusić i czy w przypadku zamontowania głośniejszej wersji nie będę sobie rwał włosów z głowy? :wink:

Chodzi mi o zakres 1500-3000rpm ostrzej jeżdżę bardzo sporadycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nijak się to ma do rzeczywistości przy tak słabym nagłośnieniu w komputerze i jakościach filmików :D w każdym razie zamówiłem Eisenmanna Sport, bo przy Race jest koszmarny dron wewnątrz na niskich obrotach i jest mega nieprzyjemny.

Jak zamontuję to wrzucę jakieś nagranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.