Skocz do zawartości

Build e36 cabrio 325--->344


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sledze forum dość długo odłożyłem już co nieco gotówki i mam nadzieje ze na wiosnę V8 zagada w e36.

Mam dużo pytań na które po części znalazłem odpowiedź na forum ale sprawa swapu pozostawia mi jeszcze parę pytań.

Na początek obliczając koszty "gotowców" wąchają sie w granicach 14-17tys pln w zależności od skrzyni 5/6biegowa.

Więc zastanowiłem sie na kupnem całego cywilnego e39 z monitorowania oczywiście bez wanosa z ręczną skrzynią na popularnym serwisie aukcyjnym stoi owa za 11.900pln chciałbym aby ktoś doświadczony wypowiedział sie na ten temat czy taniej będzie kupić całą e39 z której napewno jeszcze 4-5tys sie odzyska wyjmując piec z skrzynia 6B czy nie bawić sie w owe akcje ? I czy dużo będzie mi brakować części oprócz tych wyjętych z owej e39? (nie licząc łap itp żeby zamontować to maleństwo...)

Czy na forum jest specjalista od przerobienia miski olejowej ?? Nie chce ingerować w układ kierowniczy e36 wole przerobić miskę .

Dodam ze e36 będzie głównie służyć do normalnej jazdy :) bokiem

 

Pozdrawiam Kamil929

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z e39 wyjmiesz praktycznie wszystko potrzebne do swapa.

Potrzebujesz dodatkowo łap, miski olejowej, trzeba zrobić cały wydech, lewe kolektory trzeba przerobić, trochę silikonów do chłodnicy, przeróbka wału, kabelki i w zasadzie można jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.