Skocz do zawartości

e90 320d Prawie Czarna WBAPN31070E291600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ponieważ biała mi 'przeszła' a przy okazji w ASO Sikora sprawdziłem tą:

http://allegro.pl/bmw-320-177km-lift-m-pakiet-i3739724214.html

Proszę kolegów o opinie.

 

Od siebie napiszę co wiem:

Sprzedający to osoba prywatna ale jest to straszny kombinator - niby jest VAT ale kwota do dogadania... ogólnie 'nie polecam' ;)

Bez VAT Pan nie sprzeda bo sam VAT od niej odprowadził - kupił w serwisie BMW w Stuttgarcie. Czyli bał się przekrętu na VAT marża.

Sprzedający przyznaje się do malowania prawej strony ale tego w ASO nie ma... Hmmm, podobno w serwisie malowali. Ciekawostką może być to, ze jest to lakier z palety Individual - chyba 'kameleon' więc nie jest to (wg mnie) do zrobienia w 'garażu'.

Za to w ASO powiedzieli, że był wymieniany lewy halogen i przednia szyba... Tacy byli wylewni :) Reszta info - tajna. Silnik OK. Pewnie jak w białej - OK ale 'rozrząd se Pan zmień'. Abstrahując - może Biała też nie ma wpisanej naprawy blacharsko-lakierniczej, hmmm..

No i lokalizacja słaba ;) - Kościan to zaraz koło Poznania :) - nie żebym coś miał do Poznania ale jest to region wymagający (wg mnie) zwiększonej czujności.

Auto w cenie 'niesprzedawalnej' - drugi raz na All-gro po 14 dni. Ceny obniżyć mi się nie udało - oprócz opowieści jak to my te faktury elastycznie możemy powystawiać.

 

Na korzyść tego auta w stosunku do Białej to M-Pakiet (zgodny z VIN), niższy i zachodni przebieg, tylko tylny napęd (xDrive może i fajny jest ale to już nie jest standard - ewentualnie więcej problemów. Poza tym obawiam się że jest trochę cięższy)

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- nie żebym coś miał do Poznania ale jest to region wymagający (wg mnie) zwiększonej czujności.

co masz na myśli :mrgreen:

 

Znajomy z okolic Czarnkowa/Piły powiedział mi tak, że jak ktoś u nich (ogólnie chodziło o okolice Poznania) nie wie co ma w życiu robić, to otwiera autokomis... :wink:

Po opiniach w necie śmiem twierdzić, że coś w tym jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.