Skocz do zawartości

E46 kombi polift ! help


thebuhh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam do was pytanie i prośbę o pomoc.

Otóż.... Dzisiaj odebrałem autko od blacharza bo jakoś 3 tyg temu mi gościu w auto wjechał (cofał i uderzył w maske i grill ). Maska była klepana i lakierowana. Nie była to duża usterka ale jednak i tu rodzi się pytanie do was..

Przed kolizją otwierając maske, maska tak jakby odskakiwała do góry i już swobodnie można było ją otworzyć. Po demontażu i montażu maski po kolizji jak otwieram maske to ona się otwiera ale nie odskakuje już i nie zmienia swojej pozycji tzn. Otwieram > nic się nie dzieje > ale maske idzie normalnie otworzyć pociągając za dźwignie. Przed kolizją: Otwieram > masa odskakuje do góry > i pociągając za dźwignie otwieram..

 

 

Gdzie leży problem, że maska nie chce "odskakiwać " ? Musze regulować śruby ze sprężyną, które odpowiadają za to czy gdzie szukać problemu ? Dodam, że blacharz twierdzi iż nic nie robił z tymi sprężynami. ( jest to zaufany ziomek mój znajomy i nie robi ze mnie wała ) tylko dlaczego po montażu maska nie zmienia swojej pozycji ? Pozycji tzn nie idzie tak jakby do góry.

jak to wyregulować ?

 

Proszę was o radę gdyż to zjawisko mnie denerwuję bo nie jest tak jak było a nie lubię mieć w aucie czegoś co mnie nie satysfakcjonuje ...

 

 

HELP !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.