Skocz do zawartości

Instalacja PDC montaż oryginalnego


redy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Właśnie zabieram się do kompletowania części aby dorzucić oryginalne PDC do mojej e61 lci, jak na razie posiadam moduł i czekam na wiązki przedniego i tylnego zderzaka.

Potrzebuję chyba jeszcze włącznik z PDC na konsoli środkowej, który powinien być razem z grzaniem fotela.

To jest mój:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/534df7913813.jpg

 

Taki zamierzam wstawić:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f7b2b92679fd.jpg

 

1.Pytanie czy mogę ten włącznik wymienić na dwu przyciskowy ale zamiast otwierania tylnej klapy byłby włącznik PDC?

2.Jak całą instalację (moduł PDC) podłączyć pod D-CAN? Wyczytałem gdzieś na zagranicznym forum, że potrzebny PDC modification cable set o nr "61 12 0303064" gdzie to dostać i gdzie wetknąć ten drugi koniec?

3.Którędy wiązki prowadzić aby nie było problemów w przyszłości.

 

Dodam, że do styropianowej wytłoczki nie dochodzą żadne wolne przewody :-(

Zderzaki zamierzam zachować stare więc będzie trochę wiercenia :-)

Z góry dziękuję Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zderzakiem możesz mieć spory problem bo oryginalne czujniki wkłada się w specjalne gniazdo osadzone pod odp kątem i rozstawem z drugiej strony źle nawiercony zderzak może powodować że nie będzie łapał przeszkody bądź zmieni pole zasięgu na gorszy. Używany zderzak do e61 nie jest aż tak drogi, ja bynajmniej taki bym zakupił a nie bawił się w rzeźbę :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zderzak to raczej żaden problem i koszt! Jednakże zawsze lepiej jak parę złotych zostanie w kieszeni, więc zacznę od wiercenia w odpowiednich miejscach (mam drugi egzemplarz na wzór) a czujniki mam z gniazdami więc wystarczy dobrze zamocować gniazda i będzie gitara. Bardziej nurtuje mnie pytanie odnośnie przycisków na konsoli środkowej i gdzie wpiąć wiązkę od PDC ???

pozdro Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.