Skocz do zawartości

Tłumik koncowy 2.0i


Master007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien mały dylemat, nadszedł czas na wymienane tłumika w mojej e 34 2.0, silnik m20 , i tu mam dylemat bo nie chciałbym kupować jakiegos seryjnego , szukam jakiegos sportowego kwasówki , żeby wydobywał sie z niego miły basowy pomruk hehe, i tutaj zaczyna sie kłopot nie wiem czego szukać który bedzie pasować itp , doradzi ktos coś ?, z ceną wiadomo czym mniej tym lepiej , raczej skupiłbym sie na jakiejś używce w dobrym stanie , chyba ze da rade jakieś nówki dostać w taniej cenie, na aledrogo jak szukałem to jest tego pełno jakies uniwerslane tłumiki itp po 2stówki nawet, ale nie mam pojecia jak to sie sprawdzi prosze o pomoc , pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowany końcowy w swojej m20b25 firmy webautoservice'.pl i od trzech lat to się nawet kupy trzyma .Miałem używkę oryginał ale okazała się po gazie i po trzech miesiącach rozsypała się .Jeżeli chodzi o dźwięk to nawet to fajnie bulgocze coś pod E31.Przeglądy okresowe przechodzi bez problemu.Cena do zaakceptowania no i zawsze to nowe a używka może okazać się miną i kasa w błoto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e34-e28-tlumik-koncowy-kwasowka-cichy-i3710031875.html <----------- osobiscie sam jezdze i polecam. Szybko , tlumik nie pierdzi jakoś hamsko tylko wydobywa ładny dzwięk , a tlumiczki ładnie wygladają i ja osobiscie zadnego problemu nie mialem a już troszke pojezdzilem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba własnie zdecyduje sie na ten tłumik co Kamil-e34 podesłał , bo własnie czegos takiego szukałem , szkoda tylko ze nie ma zadnych filmików czy czegos jak to chodzi :D

 

podesłałbym Ci swój ale aktualnie samochodzik stoi rozebrany :( ale jak napiszesz do nich to Ci wyślą link, spoko chlopaki można sie z nimi dogadac bez problemu i sa uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.