Skocz do zawartości

E 90 320 (WBAVC31000PY52205)


Rekomendowane odpowiedzi

Auto z Włoch więc może być całe lakierowane ponownie co nie oznacza, ze jest powypadkowe.

 

Ktoś na pewno odkręcał lewy przedni błotnik + pęknięta osłona silnika + nieoryginalne śruby w zderzaku przednim sugerowałyby że coś na pewno się z przodem działo

Lewa rozpórka też wygląda co najmniej "dziwnie"

 

Zacząłbym od weryfikacji przebiegu w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą historią w ASO nie jest tak do końca, miałem już kilka włoszek i zawsze jakaś historia była. Mało tego w jednej nawet w książce było pusto a w komputerze ASO pełen serwis. Więc zawsze warto zadzwonić i zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
http://otomoto.pl/bmw-320-320d-163km-skora-serwis-C30915180.html

 

Wie ktoś coś na temat tego samochodu? Jakieś uwagi macie, na co zwrócić uwage itp?

Przebieg będzie prawdziwy tak samo jak ta skóra której to auto nie posiada... Byłem tam raz, przejazdem :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z włoch są przeważnie lakierowanie, niekiedy dookoła i to często gęsto w polsce, nie oznacza to, że są po wypadku, ale po kilku latach to lakierowanie wychodzi i nie wygląda to estetycznie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z włoch są przeważnie lakierowanie, niekiedy dookoła i to często gęsto w polsce, nie oznacza to, że są po wypadku, ale po kilku latach to lakierowanie wychodzi i nie wygląda to estetycznie.

 

Pzdr

dodatkowo w środku są ostro zajechane...

 

Strasznie lubię to teoretyzowanie i pisanie tego, co ktoś kiedyś gdzieś powiedział albo napisała mądra interia bądź onet.

A tekst o przedniej szybie mnie rozwala - uczepiłeś się tego jak silnika N47 o którym tylko czytałeś.

 

Ja średnio raz w roku w swojej służbówce wymieniam szybę i nigdy na oryginał - a auto nie widziało blacharza czy lakiernika po prostu od odprysków i raz od zderzenia z bażantem.

 

Tak jak pisze Kamilo98 włosi bardzo często lakierują samochody "w okół" zresztą podobnie jak francuzi.

Ale za to włoskie auta zazwyczaj mają mniejsze przebiegi niż Niemcy i Francuzi raczej nią są pognite.

 

Mówię to dlatego, że nie można dyskwalifikować auta ze względu na kraj z którego pochodzi. I jest to bardzo głupie kryterium przy wyborze samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak handluje - wyposażeniem łazienek i płytkami ceramicznymi. :mrgreen:

 

Zrozum chłopie że jesteś już nudny, wiedze masz znikomą i opartą tylko na interii, auto świecie i tym co Ci powiedzieli koledzy. Wymądrzasz się w temacie o łańcuchu rozrządu w N47 (co trzeci wpis jest Twój) a w życiu nie miałeś tego silnika tylko raz u mechanika go widziałeś.

Co drugi Twój post w tym dziale jest o przedniej szybie, i o "szurającym rozrządzie"

Nie wnosisz nic do tematów bo sam nawet nie rozróżniasz prawej/lewej strony auta i często wprowadzasz w błąd kolegów, którzy po prostu "pytają".

 

A Twój tekst o tym by nie kupować aut z Holandii i Włoch jest wprost żałosny. Tak jakbyś powiedział, żeby nie chodzić do bułgarskich dziewczyn bo mają HIV a te rumuńskie już nie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty średnio raz w roku wymieniasz przednią szybę, to jesteś mistrzem świata w tym co robisz. :lol:

 

Przez 3 lata budowali nam obwodnice Bielska, pracuje dosłownie przy tej budowie w ciągu tych trzech lat wymieniłem trzy szyby, za każdym razem dostałem z kamienia a rok temu był bażant, a jeszcze wcześniej współpracownik próbował zmieścić drabinę :norty: odziwo ta z którą jeżdżę ma lekko ponad rok - ale malutki odprysk już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty średnio raz w roku wymieniasz przednią szybę, to jesteś mistrzem świata w tym co robisz. :lol:

dokładnie... ludzie to już takie bzdury wypisują, że brak słów.... :duh:

 

No właśnie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej staram się nie wypowiadać w temacie o którym nie mam pojęcia.

 

Przeczytaj od początku ten wątek i zastanów się czyje uwagi coś do niego wniosły? Bo na pewno nie Twoja, żeby omijać auta z Włoch i Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty średnio raz w roku wymieniasz przednią szybę, to jesteś mistrzem świata w tym co robisz. :lol:

 

Przez 3 lata budowali nam obwodnice Bielska, pracuje dosłownie przy tej budowie w ciągu tych trzech lat wymieniłem trzy szyby, za każdym razem dostałem z kamienia a rok temu był bażant, a jeszcze wcześniej współpracownik próbował zmieścić drabinę :norty: odziwo ta z którą jeżdżę ma lekko ponad rok - ale malutki odprysk już jest

E tam Bronx, jezdziłem kiedyś do Jasienicy bardzo często i też w różnych okresach budowy i nigdy nie wymieniałem przedniej szyby od "fruwających" kamyczków, że o bażancie nie wspomnę :mrgreen: Drabiny też nigdy nie wciskałem tak żeby wybić szybę :D Chociaż raz wciskałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.