Skocz do zawartości

jakie amortyzatory


grzegorz197308

Rekomendowane odpowiedzi

a dlatego ze juz zmadrzałem przód zawieszenie optimal febi koszt 1500pln 2 lata ido naprawy tył koszt 900pln tanie niby gów...juz 2lata ispoko przez okres iaki mam bmw zawsze kupowałem markowe czesci ale cena i trwałosc to dwie rórzne zeczy a kupiłem bmw zreszta nie pierwsze bo pewnie jak ty aby sie lansowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tutaj kazdy kupuje 7er zeby sie lansowac :D kazdy jeden. Nawet takich bzdur nie pisz bo mam zajady i się śmiać nie mogę.

 

Kup Bilsteina zwykłego czarnego i spokój, a jak się coś zacznie dziać to oddajesz do regeneracji i masz nowe za 1/4 ceny.

 

A jeżeli uważasz ze 900zl za tylne amorki to mało to ja nie potrafię sobie wyobrazić jak bardzo zarabia na tobie każdy Mieczysław z dowolnego serwisu.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlatego ze juz zmadrzałem przód zawieszenie optimal febi koszt 1500pln 2 lata ido naprawy tył koszt 900pln tanie niby gów...juz 2lata ispoko przez okres iaki mam bmw zawsze kupowałem markowe czesci ale cena i trwałosc to dwie rórzne zeczy a kupiłem bmw zreszta nie pierwsze bo pewnie jak ty aby sie lansowac

No to ładnie Cię ktoś wydymał z częściami. Febi to tani chłam który za kpl na przód kosztuje niecałe 600zł.

Tyle co Ty dałeś nawet nie kosztuje porządny sachs. Wtedy mógł byś mówić o dobrej firmie.

A to, że z tyłu jeszcze to coś działa to tylko dlatego bo na tyle amorki później się zużywają. Więc to tylko kwestia czasu. Kupił być dobrą firmę to pojeździł być może 200tys bez awarii.

 

Zmień mechanika bo kroi Cię na potęgę. Ja 2 lata temu kupowałem amorki i mi nawet nie wmówisz, że były takie ceny bo nie były. Dziwne, że nie sprawdziłeś w sklepach internetowych ile rzeczywiście kosztują amorki. Bo kosztują połowe tyle co dałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.