Skocz do zawartości

Do osób posiadających BMW 7 z roku 1994-97


Fred

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie dowiedziec jaka jest awaryjność tego samochodu z roku 1994-97, jakie podzespoły sie psują najczęściej , jaka jest blacha, i co wysiada najwcześniej Chodzi o to co sie najbardziej psuje i czy warto kupić taki samochów z przebiegiem ponad 120.000 km. Prosze o jakieś opinie bo rozpatruje kupno takiego autka. Z góry dzieki 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rozne niemieckie czasopisama podaja za plusy dobre zabezpieczenie p.korozyjne, trwale zawieszenie(nie dotyczy naszego kraju, nie zrobiono jeszcze nic co wytrzyma nasze drogi no chyba ze poduszkowiec) ale ja mam 2 e38 i faktycznie zawieszenie sie nie wybija tak szybko jak w innych ale zobacze jak latem na 20 bedzie, plusem sa tez bardzo dobre hamulce, adac podaje nastepujace usterki: akumulator pada, przepalajace sie zarowki w swiatlach stopu, elektronika silnika, pompa paliwa, linka od gazu przecierajaca sie, weze gumowe pekaja i w 728 pada sprzeglo. nie moge potwierdzic zadnego z tych doniesien u mnie wszystko dziala bez zarzutu w 7 zony tez. swoja zrobilem 30 tkm od wrzesnia i nie stwierdzilem zadnej usterki poza milczacym check control, ale to nie jest zadnym problemem, po wgraniu nowego programu wszystko dziala jak nalezy, polecam e 38 bo jest to swietny samochod za niewygorowana cene w porownaniu np z mercedesem w 140 gdzie wiekszosc rozwiazan jest przeniesiona chyba jeszcze z beczki :D

pozdrawiam maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.