Skocz do zawartości

BMW 128i 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Przedstawiam Wam moją e82 :)

Stety bądź niestety jezdzi tego bardzo mało po naszych drogach.

Moja bawarka ma podwójne obywatelstwo. W chwili obecnej przebywa w USA, ale powolutku płynie do Polski.

Urodzona w roku 2011 wersja z silnikiem N52K 3.0l 230hp - liczę na niesamowite wrażenia z jazdy ;))

Poniżej przesyłam jedno ze zdjęć...reszta oczywiście po przyjezdzie do Polski i odpowiedniej polerce :))

http://zapodaj.net/012c1cb13bf42.jpg.html

 

W wyposażeniu:

-pakiet premium BMW

-czarna skórka

-el lusterka

-automatycznie sciemniajace sie lusterka boczne i wsteczne

-szyberdach

-kompas

-el. siedzenia

-automat z sekwencyjna zmiana przełożeń

-bluetooth

-multifunkcyjna kierownica

-radio cyfrowe

-radio BMW Professional

- wejscie USB i aux

-chromowane listwy

-tempomat

-klimatronic

-radio satelitarne

 

 

Do zobaczenia na drodze w grudniu :))

Opublikowano

:cool2:

 

czekamy na zdjęcia, bo to powyżej mi się nie ładuje

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

http://i59.tinypic.com/107vuvd.jpg

http://i62.tinypic.com/2n83iua.jpg

http://i59.tinypic.com/1zogugx.jpg

http://i60.tinypic.com/21ero8m.jpg

http://i57.tinypic.com/2la60bs.jpg

http://i59.tinypic.com/2ec11zo.jpg

http://i61.tinypic.com/214o1uo.jpg

http://i58.tinypic.com/6fd3cm.jpg

 

Tak oto wygląda moja 128i :) silnik 3.0l 230hp n52k

Wrazenia z jazdy nie do opisania, jakość wykończenia jak na BMW przystalo niesamowita. Przesiadlem sie z Volvo V40 1.9d, więc przeskok jesli chodzi o auta ogromny i cos mi sie wydaje ze juz przy BMW pozostane :)

 

Auto na co dzien porusza się po Białymstoku, ale z powodu planowanego wyjazdu pod koniec lata bede musial szukac za jakiś czas nowego wlasciciela. Póki co cieszę się jazdą i czekam na wiosenno - letnią pogodę, by moc wyciagnac z czarnuli to co najlepsze :D

Jak slonce zagosci na dluzej, zrobię z Jedynki lustro :)) cant w8!!! Wówczas podeślę nowe zdjęcia :))

Jak się podoba??

Edytowane przez tmaciek88

Opublikowano
linki nie dzialaja.
Opublikowano
  • Autor
Juz jest wszystko ok! Tak więc zachęcam do oglądania :D
Opublikowano
fajny sedan ;) posadz na ziemi i kolo i bedzie miod malina ;) heheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.