Skocz do zawartości

zgubione kluczyki


petszol76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem gdyż niestety zgubiłem dzisiaj kluczyki od mojej e39 525d, w domu miałem drugi kluczyk którym niestety nie mogę uruchomić silnika tzn centralny zamek otworzył się normalnie, wsiadłem za kółko włożyłem kluczyk przekręciłem i... niestety głucha cisza nic po prostu bez reakcji ;( dodam jeszcze że wszystkie kontrolki zapaliły się normalnie, czy wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest kluczyk? Zapewne nie ma pestki i dlatego nie reaguje. Zapłon i drzwi otworzysz samym grotem za 30 zł, gdzie dorabiają klucze, ale nie zapalisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk mam chyba standardowy tzn dokładnie taki jak na zdjęciu http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw=1280&bih=611&tbm=isch&tbnid=AnWODykluMYcmM:&imgrefurl=http://kluczesamochodowe.com/product.php%3Fid_product%3D55&docid=cs55Jh2QBXcSDM&imgurl=http://kluczesamochodowe.com/img/p/1/8/7/187-large.jpg&w=300&h=300&ei=OoRhUs_tIYua0QXJ6YHwDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:3,s:0,i:90&iact=rc&page=1&tbnh=184&tbnw=223&start=0&ndsp=16&tx=93&ty=101 dodam że jest to oryginalny kluczyk który przeleżał w szufladzie nieużywany jakies 2 lata a zgubiłem kluczyk zapasowy który na codzień użytkowałem( zapasowy był identyczny tyle że bez żadnej grafiki ale funkcje miał takie same)może można jakoś zaprogramować kluczyk? dodam ponownie że centralny zamek otwiera normalnie i po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekręceniu na pozycję nr1 wszystkie kontrolki reagują prawidłowo. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie niema w nim transpondera

musiałbyś go rozebrać i sprawdzić

chyba pozostanie Ci kupno modułu imobilajzera z kluczykiem lub samym transponderem bo tak też sprzedają na allegro

następnie będziesz musiał dać zrobić synchronizację a do tego cza komputer serwisowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..można jakoś zaprogramować kluczyk?..

 

Można zaprogramować kluczyk ale trzeba wymienić transponder.

 

 

..przestał działać przycisk środkowy zamykający zamki drzwi.

Jest jakaś na to rada? :?

 

Dostał się klej pod obudowę lub uszkodziłeś środkowy przycisk.

Trzeba rozciąć kluczyk (jeśli ori) i zobaczyć co się stało.

Przycisk można wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..przestał działać przycisk środkowy zamykający zamki drzwi.

Jest jakaś na to rada? :?

 

Dostał się klej pod obudowę lub uszkodziłeś środkowy przycisk.

Trzeba rozciąć kluczyk (jeśli ori) i zobaczyć co się stało.

Przycisk można wymienić.

 

A gdzie mogę wymienić tą środkową część w W-wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.