Skocz do zawartości

Moja E39 Niebieska Dama Na Zamku W Szwecji


starter

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wypadku są one bardzo delikatne i moim zdaniem dość ładnie wkomponowane. Dodają trochę agresywnego wyglądu ale bez przesadyzmu i badziewiarstwa. Masz inne zdanie i ok :cool2: . I Takich brewek raczej nie kupisz na allegro. A jak mi się wydaje ten ktoś kto zrobił taki ładny samochód nie był bezguściem. Edytowane przez starter
W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już argumentuję:

- radio wygląda bardzo słabo, jeśli tylko dobrze Ci gra to ciesz sie nim i już. Mnie się nie podoba i to moja opinia

- brewki, nie wiem co nimi chcesz osiągnąć, tzw nie modny już "bad luk"? To wręcz śmieszne. Też mi się to nie podoba, ale jeśli Tobie ma to poprawić nastrój patrząc na swoje auto to proszę bardzo.

- fotki...Prawie każda w sepii albo czarno biała, nie wiele z nich wynika, na jednej może tylko widać normalne kolory...

Nie dyskutujmy już o guście...

I nie wiem dlaczego zarzucasz mi chamstwo, tylko dlatego że zwracam Ci uwagę na błędy w pisowni (częste zresztą). Nie trzeba mieć doktoratu żeby poprawnie pisać po polsku...

BMW E39 530dA Orientblau Metalic

http://img11.imageshack.us/img11/9696/podpisyv.jpg


Galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=146383

Elektronika samochodowa Tomasz Pyszka tel: 602 757 397

http://www.mechatronika.krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Teraz twoja wypowiedz mi się bardzo podoba. Brzmisz jak dorosły człowiek. Wygląda to jak gdyby zupełnie inna osoba pisała. Oczywiście na plus.

 

-I widzisz dochodzimy do porozumienia w pewnych sprawach, co do radia zgodzę się z Tobą :handshake: nie wygląda idealnie, może i nieładnie porównując z orginałem, ale pod względem dźwięku, możliwości oraz obsługi jest bardzo dobre i cieszę się tym, bo na tym mi najbardziej zależało.

 

-Co do brewek juz nakreśliłem wcześniej, co mam na myśli. Widziałem wiele z brewkami, ale jednej czy dwóm to pasowało, wiec rozważam spróbowanie tego wariantu. Gdzie nie gwarantuje, ze po zamontowaniu zaraz ich nie zdejmę, bo jednak u mnie nie będzie to pasować.

 

-Odnośnie fotek. Sepia w fotografii jest jednym ze środków artystycznego przekazu, jedni je kochają i myślą, że mają coś pięknego w sobie inni myślą, że są wstrętne. Tak jak napisałeś nie dyskutujmy już o gustach. Ale to nie jedyne techniki, którymi robiłem te zdjęcia, jeśli byś się dobrze przyjżał to zauważyłbyś miedzy innymi, że na niektórych zdjęciach całe tło jest w SEPII a jedynie karoseria samochodu posiada swój kolor. Jak na bardzo amatorskie zdjęcia myślę, że wyszły nie najgorzej.

 

-Ani razu Tobie nie zarzuciłem chamstwa oto, co napisałem:

"I tak na marginesie odnośnie wieśniactwa i BMW to nie brewki wyrabiają stereotyp bmw wieśniactwa w Polsce. Tylko ludzie bez kultury i chamscy, którzy kupią sobie lepszy lub gorszy model, ale ważne żeby było śmigło na masce i myślą, ze Pana Boga za pięty złapali."

Mówiłem ogólnie o przyczynach kreowania się stereotypu w Polsce.

 

To, że przypisujesz to sobie jest tylko twoją nadinterpretacją moich słów.

 

-A odnośnie tego, że zwróciłeś mi uwagę na błędy w pisowni. Ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się, że i tak nie popełniam ich tak dużo jak na osobę która od około 7lat bywa w Polsce jedynie sporadycznie oraz na codzień nie mówi po polsku w pracy i w domu. Praktycznie w ogóle nie używa polskiego na codzień.

Ale tutaj chodziło o sposób, w jaki napisałeś.

Gdybyś napisał to w inny sposób tak jak na przykład argumenty powyżej, rozmowa byłaby zupełnie inna, a nie tak jak to zrobiłeś z szyderczą arogancją.

I jeśli już mówimy o pisowni to pisze się BAD LOOK a nie BAD LUK, napisałeś fonetycznie, tak jak słychać, a pisze się inaczej. Trzeba samemu nie robić błędów, aby moc wytykać je innym.

Oczywiście nie trzeba mieć doktoratu, aby poprawnie pisać po polsku, jednak nie na ten temat jest to forum. W przeciwnym razie, może zaczniemy wszyscy szydzić z siebie nawzajem i wytykać sobie wszystkie błędy, gramatyczne, ortograficzne, składniowe itp.

Edytowane przez starter
W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nic nie zrobił. Tam jest chyba oryginalny m pakiet i felgi jedynie nie oryginalne. Dlatego żadnych modów nie ma bo polift wygląda bardzo dobrze sam w sobie i nic robić nie trzeba.

 

Czy zrobił czy nie, tego nie wiemy. Być może sam polakierował cale auto, wymienił lampy itp. itd.? w każdym razie polakierował wszystkie listwy w kolorze nadwozia, i być może trochę obniżył zawieszenie. Ten lakier jest jak nowy mimo, ze biały. W każdym razie jest to dobrze wyglądającą piątka.

W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.