Skocz do zawartości

Stukanie w silniku w Bmw e46 150hp Pilne cd


Bonowski1

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy Mam problemik Mały lub jestem nadpobudliwy :) podczas gwałtownego przyspieszania w moim aucie słychac lekkie stuki czym one moga byc spowodowane jako porownanie uzyc moge filmiku na Yt

Prosze o jakies odp ?

Obecnie auto mam u mechanika poniewaz jest problem z nieszczelnym wydechem oraz rura do intercoolera jest dziurawa i sobie gwizda niezle,

 

Moze jest to jakos u mnie powiazane

 

pozdrawiam

Edytowane przez Bonowski1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumieee

 

wstawiasz filmik na którym jak twierdzisz jest podobny dźwięk do tego z Twojego auta, po czym opisujesz że na tym filmiku słychać jakby nieszczelność intercoolera i dodajesz potem że u siebie masz nieszczelny wąż od intercoolera...

 

sam sobie odpowiadasz na pytanie jak widzę to po co mieszać w to innych?

 

 

i jeszcze dopisek "pilne"

a jutro napiszesz: odebrałem auto od mechanika i jest wszystko cacy, dziękuję wszystkim za pomoc?

"Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze staram sie dac wszystkie info ja uzywam to auto od 2 miesiecy i to zadko bo w kraju nie ma mnie, jak dla mnie to to moze byc nic lub walniety wtryskiwacz, łancuch rozrzadu lub jakies inne rzeczy wiec sie pytam bo nie wiem pozdro mam nadzieje ze ty tak zajebiscie ogarniasz swoje auto ze sam odpowiadasz na wszystkie swoje problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam wszystkich osatnio próbuję znaleźć Skąd pochodzi hałas przy mocnym dodawaniu gazu możecie to usłyszeć na filmiku sprawdziłem przepływomierz powietrza jest nowy sprawdziłem korekcje wtrysków są poniżej jedynki sprawdziłem szczelność układu wydechowego i egr jest w porządku w zastanawiam się nad wyciągnięciem wtrysków i sprawdzenie jak rozpraszają mieszankę co wy na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.